Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 nie uruchamia się po prawidłowej instalacji - czarny ekran - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Windows 7 nie uruchamia się po prawidłowej instalacji - czarny ekran (/windows-7-nie-uruchamia-sie-po-prawidlowej-instalacji-czarny-ekran-11154-t)



Windows 7 nie uruchamia się po prawidłowej instalacji - czarny ekran - nimruk - 07.11.2010 23:30

a więc wygląda to następująco:
w piątek kupiłem dysk WD Caviar Green 1TB WD10EARS 64MB cache SATA-II po podłączeniu o dziwo miał 30MB, jakimś cudem (sam nie wiem jak) po 2/3h kombinowania był upragniony 1TB następnie próbowałem zainstalować win7 jednak bezskutecznie, następuje kończenie instalacji, restart kompa, system się niby ładuje i tam gdzie miałby wskoczyć ekran logowania pokazuje się czarny ekran i nie ważne ile bym czekał... tak już pozostaje.

moja specyfikacja:

mobo -ASUS M3A78
proc -AMD Phenom II X2 550 BOX
ram -OCZ Technology 2x 2GB DDR2 1066MHz Reaper EPP CL5 Heatpipe
grafa -Gigabyte GeForce 9600 GT Zalman 512MB DDR3
zasilacz -Tacens Radix III 720W
+ SB Audigy / sieciówka Linksys / DVD-Rom SONY

od 3 dni poszukuje rozwiązania mojego problemu na różnych forach, między innymi i tu. znalazłem pokrewne tematy, jednak żadna z proponowanych podpowiedzi w żaden sposób nie rozwiązuje mojego problemu... odłączałem kość ramu, bios mam zaktualizowany, instalowałem 2 wersje Win 7 ultimate x64 PL, liczne formaty, zmieniałem przewód łączący dysk z mobo, podpinałem go pod inne SATA i w żaden sposób instalacja win7 nie chce się sfinalizować. dodam, że u znajomego system na moim dysku zainstalował się bez problemu, jednak u mnie nie chciał ruszyć ponieważ partycja na której był system była partycją "podstawową" a nie "systemową" ...nie jestem szpecem w tych sprawach dlatego też PROSZĘ o pomoc i wyrozumiałość jeśli nie zawarłem potrzebnej/nych informacji.

ps. jak już kasujesz post zastanów się czy dobrze robisz... nieomylny NIE (stety) NIE jesteś! a bezmyślna kasacja po raz 2 to lekka przesada nie uważasz... pozdrawiam Cię ihatebuffering