Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 nie włącza się po instalacji sterowików Nvidii - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows 7 nie włącza się po instalacji sterowików Nvidii (/windows-7-nie-wlacza-sie-po-instalacji-sterowikow-nvidii-11122-t)



Windows 7 nie włącza się po instalacji sterowików Nvidii - RobertNMarta - 07.11.2010 00:34

Wybaczcie, być może pomyliłem działy ale borykam się z pewnym problemem którego nie potrafię sam rozwiązać Uśmiechnięty

Windows nie rusza; Odpalam kompa, widzę pasek ładowania, rewolucyjną flagę windy i ... właśnie. Czarny ekran.
Tryb awaryjny działa, ale nie pomogła ani diagnostyka pamięci, ani czyszczenie, ani przywracanie czy odzyskiwanie systemu.
Próbowałem już naprawdę wielu sposobów.

Wind 7 Ultimate Uśmiechnięty
Hah. Obserwacja.

Mam GF 8500 GT

Odinstaluje sterownik - włącza się
Zainstaluje dowolny sterownik - nie włącza się Uśmiechnięty

Co jest grane : >


RE: Win7 nie rusza. Znowu :) - andrew-jar - 07.11.2010 12:11

Witam
Wszystkie sterowniki masz systemowe (od Windows 7) czy zewnętrzne, masz zainstalowany driver chipsetu?
Załącz msconfig i podaj co masz w zakładce uruchamianie.

Pozdrawiam


RE: Win7 nie rusza. Znowu :) - RobertNMarta - 07.11.2010 13:26

Ściągałem driver ze stronki nvidii. Po instalacji siada, więc w trybie awaryjnym usuwam sterownik. Po uruchomieniu domyślnie instaluje JAKIŚ sterownik i też klęka, po restarcie


RE: Win7 nie rusza. Znowu :) - enefef - 07.11.2010 14:10

Podaj parametry swojego pieca Cwaniak


RE: Win7 nie rusza. Znowu :) - mick32 - 18.02.2011 21:17

Jeśli masz blaszaka a nie laptop to wyjmij i włóż baterię. Mi zawsze pomaga na problemy z systemem.