Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Prawa administratora i problem z aktywacją Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Prawa administratora i problem z aktywacją Windows 7 (/prawa-administratora-i-problem-z-aktywacja-windows-7-1101-t)



Prawa administratora i problem z aktywacją Windows 7 - Kacperex - 22.08.2009 15:40

Witajcie,

Mam problem i nie wiem gdzie o tym napisać Cwaniak
Otóż siedzę na koncie, którym instalowałem Windows 7, według profilu jestem administratorem, jednak jak chcę sobie przedłużyć okres aktywacji Windowsa wpisuje kod w cmd, to wyskakuje mi, że nie mam wystarczajacych uprawnień . Gdzie to zmienić? Bym miał wszystkie uprawnienia. Bo zgłupiałem.


RE: Prawa Administratora - Skymad - 22.08.2009 15:42

W wyszukiwarkę wpisz cmd, znajdzie Ci konsolę, i z prawokliku na niej wybierz "Uruchom jako administrator".


RE: Prawa Administratora - Dzejkop - 22.08.2009 16:39

(22.08.2009 15:40)Kacperex napisał(a):  Witajcie,

Mam problem i nie wiem gdzie o tym napisać Cwaniak
Otóż siędze na koncie, którym instalowałem Windows 7, według profilu jestem administratorem, jednak jak chcę sobie przedłużyć okres aktywacji Windowsa wpisuje kod w cmd, to wyskakuje mi, że nie mam wystarczajacych uprawnień . Gdzie to zmienić? Bym miał wszystkie uprawnienia. Bo zgłupiałem.

Wszystko pisało w moim wątku. -_-


RE: Prawa Administratora - slawektor - 22.08.2009 17:17

kuba096 ma racje po to jest szukajka :exclamation: uruchom cmd z prawokliku jako administrator wpisz : slmgr -rearm ponownie uruchom kompa i już.. zobacz. A tutaj trochę ...więcej informacji Uśmiechnięty


RE: Prawa administratora i problem z aktywacją Windows 7 - Romanek100 - 27.08.2009 18:11

Zanim aktywujemy to: WYŁĄCZYĆ UAC za pomocą ToolKit'a.


RE: Prawa administratora i problem z aktywacją Windows 7 - grzenio - 31.08.2009 10:14

prosciej cmd jako administrator: net users administrator /active:yes Uśmiechnięty i masz konto pelnego admina