Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 Home Premium - nagle zaczął się dłużej uruchamiać - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows 7 Home Premium - nagle zaczął się dłużej uruchamiać (/windows-7-home-premium-nagle-zaczal-sie-dluzej-uruchamiac-10934-t)



Windows 7 Home Premium - nagle zaczął się dłużej uruchamiać - VultureF-16 - 31.10.2010 10:35

Witam,

Od paru dni mam problem z uruchamianiem systemu. Przez te ostatnie dni prześledziłem całe mnóstwo wątków na ten temat, wykonałem co radzili użytkownicy, lecz niestety nic nie pomogło.

Czas uruchomienia wzrósł z 57 sekund do ponad 120. Antywirus od początku (tj. od kwietnia) mam ten sam, nie instalowałem ostatnio żadnych innych programów, które dodałyby się w autostracie. Jedyne co przybyło to 23.10.2010 zainstalowałem aktualizacje Windows Defender i programów Live 2011.

Odinstalowałem aktualizacje z listy, która miała datę 23.10 (była tylko jedna). Próbowałem uruchomienia diagnostycznego (z włączonym antywirusem) i komputer włączył się szybko jak dawniej. Robiłem Check Disk i zeskanowałem komputer antywirusem.

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc i proszę o wyrozumiałość.

Komputer:
Acer Aspire 5740G
Intel Core i5 430M 2.26 GHz
ATI Radeon HD 5470M
4 GB RAM

Pozdrawiam