Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu (/zmiana-wygladu-paska-start-po-aktualizacji-systemu-10921-t)



Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - luca32 - 30.10.2010 13:06

Witam i bardzo proszę o pomoc. Niedawno po aktualizacji Windowsa i ponownym uruchomieniu komputera zmienił mi się wygląd paska start. Nie jest taki jak ma Windows 7 tylko taki jak XP ;/ ,proszę o pomoc !


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - Portator - 30.10.2010 14:22

Witaj. Rozumiem, że chodzi o przycisk menu start.
Spróbuj rozpocząć od przywracania systemu.
Panel sterowania > odzyskiwanie > przywracanie systemu > wybierz datę, kiedy było dobrze.


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - luca32 - 31.10.2010 09:14

A może jakiś inny sposób.


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - maggda1717 - 24.11.2010 11:33

(30.10.2010 14:22)FUNDACJA napisał(a):  Witaj. Rozumiem, że chodzi o przycisk menu start.
Spróbuj rozpocząć od przywracania systemu.
Panel sterowania > odzyskiwanie > przywracanie systemu > wybierz datę, kiedy było dobrze.

Ja dziękuję za info przydało sięUśmiechnięty


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - Gilbii - 09.12.2010 15:37

Mam identyczny problem!
Przy starcie wyskakuje instalowanie aktualizacji , później konfigurowanie systemu ,a gdy się uruchomi to pasek jest jak z 98.
Przywrócić się nie da , pomaga tylko reinstalka. Ale ile można instalować Oo???Jest jakaś rada??


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - ihatebuffering - 10.12.2010 10:49

Po jakiej aktualizacji tak masz?


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - Gilbii - 11.12.2010 13:06

Nie wiem dokładnie bo przy starcie wyświetla się instalowanie aktualizacji ileś tam z 18340.


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - Luke - 11.12.2010 13:50

Z 18340?! Że niby tyle aktualizacji jest do zainstalowania? To niemożliwe.


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - Gilbii - 15.12.2010 16:17

(11.12.2010 13:50)Luke napisał(a):  Z 18340?! Że niby tyle aktualizacji jest do zainstalowania? To niemożliwe.

No Jak wyskakuje logo Windows i pod spodem pisze uruchamianie Windowsa... to po chili zamiast tego napisu pisze instalowanie aktualizacji ... z 18000(nie znam dokładnie liczby setek;p) chyba że się pomyliłem i tam było 1800


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - War_3_ - 15.12.2010 16:21

To chyba razem z łatkami do Windows Server'ów włącznie.
Od wersji Windows 0.1 alpha.


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - Wajcheusz - 18.12.2010 11:05

Zgadza się mi pokazywało instalowanie x z 25624, ale to nie tyle instalacja łatek, co jak by to nazwać, proces aktualizacji plików i ich danych.

Więc tą ilością się nie przejmuj, po 1 zobacz czy nie ma jeszcze jakichś łatek, potem zobacz czy nie wyleciały ci jakieś sterowniki po łatkach, jeśli tak to je zaktualizuj, najlepiej od producenta, nie Microsoftu, a może jeszcze sprawdź personalizację systemu, bo tam jest opcja wyglądu jak z 98 i z XP, przynajmniej u mnie jest, bo się bawiłem.

Daj znać co wyszło ...


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - Gilbii - 22.12.2010 15:27

Co do sterów to wszystkie ok, a jeżeli chodzi o personalizacje sytemu (jeżeli chodzi o PPM >personalizacja ... {nie zrozumiałem ;p})
to nie da się zmienić w żaden sposób....Zdecydowałem się na reinstalke było ok aż do kolejnej aktualizacji , instalacji łatek czy jeszcze czegoś....
Pozdrawiam
Gilbii


RE: Zmiana wyglądu paska start po aktualizacji systemu - peciaq - 22.12.2010 15:31

A system jest oryginalny? Bo jeśli nie, to może w trakcie aktualizacji występuje problem i jakieś ustawienia się psują, i przez to ten stary wygląd?