Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak połączenia z serwerami online - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Brak połączenia z serwerami online (/brak-polaczenia-z-serwerami-online-10919-t)



Brak połączenia z serwerami online - szkarlatny - 30.10.2010 11:16

Witam.
Mój Problem wygląda następująco od pewnego czasu mam pewien dziwny problem. Otóż jak wchodzę chociażby na Call of Duty 2 i daję dołącz do gry to nie widzę żadnego serwera, mimo, że wcześniej widziałem. Jak próbuję wejść na prywatny (tylda connect i ip) to w ogóle się nie łączy, a wcześniej się łączył. Tak samo jest z każdą grą np. Necrovision daję dołącz do gry i nic - kompletnie nie widzi serwerów. Co więcej jak uruchamiam BitComet to w lewym dolnym rogu zawsze mnie logowało, a teraz nie jest się w stanie połączyć z serwerem. Do tego jak wchodzę na Onet, biznes, notowania, notowania dynamiczne to nawet tam jawa nie może się połączyć i pisze, "NAWIĄZYWANIE" i nic więcej. Jak uruchamiam typowo grę online - Tibia bez problemowo działa, za to wezmę grę Shaya ta już ma problem i nie widzi serwera. W sieci nikt nie ma takiego problemu, a ja mam go na dwóch komputerach. Mam router i na stacjonarnym biorę net z kabla od routera, a na swoim laptopie bezprzewodowo. Czy to jest wina routera? Czy to może zrobił mi administrator sieci? Jak rozwiązać taki problem?

Laptop: Windows 7 Proffesional 64 bit, Intel Core 2 Duo 2.00 Ghz, Nvidia Geforce GT 120M VRAM 1Gb, 4 GB RAM DDR2.
Router: TP-LINK 54 Mbps Wireless G Router Model No. TL-WR340G


RE: Brak połączenia z serwerami online - tomcio931 - 07.12.2010 11:02

Robiłeś coś może z antywirusem? Może on blokuje coś albo zapora systemowa się przestawiła. Jeszcze zobacz taki programik "Simple Port Forwarding" Który odblokuje ci porty, może w routerze masz poblokowane i nie może wejść. Łatwy w obsłudze a może pomóc.