Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zmiana XP na W7 , warto?? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Zmiana XP na W7 , warto?? (/zmiana-xp-na-w7-warto-10770-t)



Zmiana XP na W7 , warto?? - Lukaszek2222 - 25.10.2010 18:52

Witam pisze poniewarz ostatnio zaczolem rozwarzac zmiane XP na W7 . Nie znam sie wogole na komputerach wiec mysle ze udzielicie pomocy . Mam procesor:ADM Athlon™ 7750 Dual Core processor - 2.7 dwurdzeniowy (mysle ze dobrze napisane) , Ram: 4096 , karta graficzna: GeForce 9500 GT . Moje watpliwosci to czy komp wogole sie nadaje do tego Windowsa , czy system nie bedzie sie scinal (czy XP lespze czy W7) chodzi mi szczegolnie o gry glownie gram przez siec czasami CS , PES , pozatym kozystam z przegladarki i troche ogladam filmy . W razie jesli mam zmienic to jakiego polecacie antywirusa , bo na XP urzywam AVG . dodam ze pytalem takiego goscia dalszy znajomy ma mala firme komputerowa i on mi polecal nawet mowil ze mi wgra tego W7 skonfiguruje odpowiednio i antywirusa tez wgra . Ja mu ufam i wiem ze w arzie gdy by to robil to zrobi dobrze ale psize poniewarz chce poznac inne opinie . prosze o odpowiedz i z gory dzieki