Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Update Windows - potrzebne? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Update Windows - potrzebne? (/update-windows-potrzebne-10691-t)



Update Windows - potrzebne? - mave - 23.10.2010 01:06

Otóż, czy aktualizacje są potrzebne? Nie będą mulić kompa .....bo jak miałem Xpka to zawsze sie coś dziwnego działo po tych updateach Zadowolony


RE: Update Windows - potrzebne? - Nostromo - 23.10.2010 02:21

Zdecydowanie warto aktualizować system. Posiadacze legalnego systemu nie muszą się obawiać. Nie musisz się zgodzić na automatyczne aktualizacje, wystarczy odpowiednio to ustawić. Przed zainstalowaniem masz zawsze możliwość sprawdzenia jaka to aktualizacja i czego dotyczy. Ty decydujesz czy ją chcesz czy nie. Żaden system nie jest doskonały i aktualizacje często zawierają przeróżne łaty, chroniące przed sytuacjami, których wcześniej nie przewidziano. Od ponad roku mam Windows 7 zainstalowałem wszystkie aktualizacje jakie się pojawiły i nie zdarzyło się, żebym po jakiejkolwiek miał problem z działaniem systemu. Siódemka to zupełnie inny system od XP, mam jeszcze komputer z tym kultowym systemem Zadowolony.


RE: Update Windows - potrzebne? - DamiaX - 23.10.2010 10:06

Jak najbardziej aktualizuj system Zacieszacz .
Ja używam 7 też długo i mam wszystkie aktualizacje i nic się nie zepsuło Zacieszacz .


RE: Update Windows - potrzebne? - House - 23.10.2010 10:08

Zaiste to nie aktualizacje muliły Ci PC w systemie XP Uśmiechnięty Była w zasadzie sprawa z muleniem SP3 - ale szybko ją rozwiązali. Aktualizacje, które uznasz za "mulące" możesz zawsze usunąć/odinstalować.


RE: Update Windows - potrzebne? - LadyInBlue - 27.10.2010 20:19

Zawsze warto aktualizować system gdyż często są tam poprawki zabezpieczające dziury w systemie. A i czasami są też nowe funkcje. Ja mam Windows XP i jakoś nie zauważyłam by mi komputer bardziej mulił po tym.