Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
problem z klawiaturą ps2 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: problem z klawiaturą ps2 (/problem-z-klawiatura-ps2-10631-t)



problem z klawiaturą ps2 - camilinho - 21.10.2010 12:04

witam, pisze ten watek na ekranowej wiec przejde odrazu do rzeczy.
dzisiaj postanowilem wyczyscic klawiature. wyjalem klawisze wyczyscilem dokladnie wnetrze podpielem klawke spowrtotem i git wszystko hula klawa czysta sprawdzilem jeszcze kazdy klawisz po kolei w notatniku i wszystko bylo Ok. mozna sie brac do pracy... ale zabraklo mi fajek wiec nie wylaczajac komputera udalem sie do kiosku... wracam do domu po ok. 10minutach i komp chodzi a klawiatura nie dziALA ;/ kompletnie nie wiem o co chodzi, probowalem restartowac pc odlaczac klawiature podlAczac ja na nowo i nic napewno nie jest to wina sterownikow gdyz jest to ZWylka klawiatura a4tech'a za 20zl. a pozatym win7 napewno jest juz zaopatrzony w tego typu oprogramowanie, poniewaz wczesniej nic tAkiego sie nie zdarzalo... mam nadzieje, ze ktos zaradzi tej usterce. jeszcze jedno gdy wlaczam klawiature na nowo do gniazda ps2 na moment zaswiecaja sie wszystkie diody 'lock'ów' wiec uszkodzona tez nie jest. z niecierpliwoscia czekam na podpowiedzi Z Waszej strony. dzieki.
temat do zamkniecia, zrestartowalem ustawienia biosa i klawiatura dziala. sorry za spam.
epic fail, problem wystepuje nadal ;/ chwilowo dziala, ale po ponownym uruuchomieniu hest dalej to samo ;/ pomocy!