Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak usunąć folder użytkownicy z dysku systemowego? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Jak usunąć folder użytkownicy z dysku systemowego? (/jak-usunac-folder-uzytkownicy-z-dysku-systemowego-10629-t)



Jak usunąć folder użytkownicy z dysku systemowego? - diddy15 - 21.10.2010 08:39

Chciałbym usunąć ten folder z dysku systemowego bo skopiowałem go na E. Najpierw miałem problem z uprawnieniami administratora ale udało mi się go rozwiązać z kolei teraz wyskakuje mi powiadomienie że folder jest w użyciu. Nie mam pojęcia jak to sprawdzić bądź wyłączyć czy ominąć. Może ktoś pomóc?
dodam że nie usunęło mi tylko podfolderów: pulpit, wyszukiwania, ulubione


RE: Jak usunąć folder użytkownicy z dysku systemowego? - mm3005 - 21.10.2010 18:25

Folder 'Użytkownicy' jest folderem systemowym. Raczej nie da się go przenieść i nie próbuj tego.


RE: Jak usunąć folder użytkownicy z dysku systemowego? - ihatebuffering - 22.10.2010 07:42

Jeśli go usuniesz, nie zalogujesz się na swoje konto usera, ponieważ już go nie będzie.


RE: Jak usunąć folder użytkownicy z dysku systemowego? - zbig - 25.10.2010 23:45

Czysto teoretycznie można go przenieść, ale jest to skrajnie ryzykowne i bardzo niezalecane. Trzeba pozmieniać wpisy w pierdyliardzie miejsc.
W Win XP robiłem za to tzw, Unattended Install - płytkę instalacyjną z plikiem odpowiedzi, gdzie można było sobie modyfikować m.in. ścieżki do folderów systemowych. Tylko niestety trzeba przeinstalować system Cwaniak Podejrzewam, że w 7 też się da, ale jeszcze się tak nie bawiłem.