Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Acer Aspire 5740 i5 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Acer Aspire 5740 i5 (/acer-aspire-5740-i5-10455-t)



Acer Aspire 5740 i5 - sephicc - 16.10.2010 13:58

Witam,

Heh, nie wiem od czego zacząć. Niedawno kupiłem acer'a 5740 i przez krotki czas wszystko bylo git. Po paru dniach uzytkowania zauwazylem ze komputer zawiesza przy np przegladaniu internetu czy sluchaniu muzyki. Bylo to dziwne, lecz problem ustapil po aktualizacji biosu. Ostatnio komputer zaczal zachowywac sie dosyc dziwnie. Generalnie po uruchomieniu windy (Windows 7 64bit home premium) ekran logowania ("Zapraszamy") trwa nawet do 1 minuty, a po wyswietleniu pulpitu - komp jest zmulony do takiego stopnia ze nie da sie na nim nic robic przez jakies 5-10 min. Sytuacja powtarzala sie pare razy w koncu pewnego dnia Windows poprostu nie uruchomil sie. W akcie desperacji uzylem system recovery Acera (alt + F10) i przywrocilem system. Pare dni podzialalo jednak dzis stalo sie to samo. Nie mam pomyslu co moze byc nie tak wiec licze na wasza pomocSmutny

edit: Dodam jeszcze, ze nie zauwazylem nic co by moglo zmulic komputer do takiego stopnia jezeli chodzi o "msconfig -> uruchamianie". Antywirus z jakiego korzystalem to Avast (darmowy ofc). Skanowalem system ccleaner'em, ad-aware + mks skaner'em online i nic nie wykrylo.