Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Nietypowy problem z ustawieniem domyślnego programu (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Nietypowy problem z ustawieniem domyślnego programu (rozwiązany) (/nietypowy-problem-z-ustawieniem-domyslnego-programu-rozwiazany-10368-t)



Nietypowy problem z ustawieniem domyślnego programu (rozwiązany) - bonhart - 12.10.2010 19:32

Witam,

Ja mam taki nietypowy problem z Windows 7 a chodzi o opcję "Zawsze używaj wybranego programu do otwierania tego pliku" i ta opcja nie działa. Po zresetowaniu komputera ciągle muszę zmieniać domyślny program do oglądania filmów bo domyślnie jest winamp i ciągle muszę wybierać Właściwości >> Zmień... >> i wybrać program w którym chce obejrzeć film. Opcja "Zawsze używaj wybranego programu do otwierania tego pliku" jest włączona ale nie mogę jej wyłączyć bo jest nieaktywna.
Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: Nietypowy problem z ustawieniem domyślnego programu - House - 12.10.2010 19:33

Panel sterowania\Programy\Programy domyślne.


RE: Nietypowy problem z ustawieniem domyślnego programu - bonhart - 12.10.2010 19:45

(12.10.2010 19:33)House napisał(a):  Panel sterowania\Programy\Programy domyślne.
A to tutaj jest... OK działa dzięki.