Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Instalacja wersji Windows 7 PL obok Windows 7 EN (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Instalacja wersji Windows 7 PL obok Windows 7 EN (rozwiązany) (/instalacja-wersji-windows-7-pl-obok-windows-7-en-rozwiazany-10355-t)



Instalacja wersji Windows 7 PL obok Windows 7 EN (rozwiązany) - lechu_1976 - 12.10.2010 12:38

Witam, ostatnio zakupiłem lapka HP Pavilion dv6 - 2113, angielski. Chciałbym sobie zainstalować obok angielskiej siódemki polską, na drugiej partycji.
Na początku pytanko, które może wykluczy konieczność odpowiadania na drugie.
Czy mogę zainstalować Win7 Home Premium PL z kluczem od Win7 Home Premium EN?

Jeśli tak to fajnie lecz mam mały problem przy instalacji. Otóż podczas wybierania partycji (G) gdzie chciałbym zainstalować siódemkę otrzymuję informację, że nie mogę, bo:

"Nie można zainstalować systemu Windows w tym obszarze dysku twardego. Partycja zawiera jeden lub więcej woluminów dynamicznych, które nie są obsługiwane podczas instalacji".

Instalacja odbywa się spod Windowsa.

Co zrobić żebym mógł zainstalować polską siódemkę na drugiej partycji?

[attachment=1633]


RE: Instalacja wersji Windows 7 PL obok Windows 7 EN - House - 12.10.2010 16:42

Podstawowe pytanie. Po co ? Skoro język dosyć szybko można przełączyć. Następnie jaka to licencja ? OEM ? Jeśli tak to 2 systemów obok siebie na tym samym kluczu mieć nie możesz (takie moje zdanie).


RE: Instalacja wersji Windows 7 PL obok Windows 7 EN - lechu_1976 - 12.10.2010 21:22

(12.10.2010 16:42)House napisał(a):  Podstawowe pytanie. Po co ? Skoro język dosyć szybko można przełączyć. Następnie jaka to licencja ? OEM ? Jeśli tak to 2 systemów obok siebie na tym samym kluczu mieć nie możesz (takie moje zdanie).

Wszystko tylko w celach poznawczych, nic innego. Tak, to wersja OEM.

Koniec tematu.