Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak pliku adui18res.dll podczas uruchamiania AutoCAD - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Brak pliku adui18res.dll podczas uruchamiania AutoCAD (/brak-pliku-adui18res-dll-podczas-uruchamiania-autocad-10312-t)



Brak pliku adui18res.dll podczas uruchamiania AutoCAD - pietiab - 10.10.2010 14:39

Witam wszystkich! Mam na laptopie asus K50IN zainstalowanego win7 home x64. Miałem zainstalowanego AutoCAD 2010 na partycji E. Na partycji F miałem linuxa którego usunąłem i Partition Wizard Home Edition 4.2.2 partycję tą dołączyłem do E. Po tym zabiegu AutoCAD nie odpalał. Przy próbie instalacji wyświetlał komunikat, że program jest już zainstalowany. Wywaliłem go programem Total Unistall 5, zainstalowałem ponownie ale na partycji C i lipa. Wyświetla komunikat adui18res.dll not found. Do instalacji używałem daemon4303-lite ale teraz i tego programu nie mogę zainstalować. Co się dzieje. Chcę uniknąć formata. Może ktoś pomoże? A wszystko to po aktualizacji windy.
Przy instalacji daemon4303-lite wyskakuje Intrnal setup error. Error code 14. Contact support.


RE: Brak pliku adui18res.dll podczas uruchamiania AutoCAD - ihatebuffering - 10.10.2010 16:57

Jeśli to wyświetla się podczas uruchamiania programu, to pobierz plik z neta. Pewnie trzeba go będzie wkleić do C:/windows/system32 lub folderu gdzie jest zainstalowany program.