Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z moim nowym komputerem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z moim nowym komputerem (/problem-z-moim-nowym-komputerem-10245-t)



Problem z moim nowym komputerem - Scooler - 07.10.2010 18:17

Witam chciałbym żeby ktoś mi pomógł z moim komputerem bo mam problem
to go może przedstawię ten problem zaczął występować od nowość komputer czyli jakieś 5 miesięcy temu na początku było tak
załączałem komputer i po chwili gasł monitor pisało "no signal" potem zaś się pojawił normalny ekran i występuje błąd z karta graficzna ze mój sterownik przestał działać poprawnie jak wyskoczył ten błąd trzy krotnie to się resetował komputer to było jeszcze na Windows XP a teraz na Windows 7 gdy załączam komputer to się resetuje przed za ładowaniem się Windowsa i pojawia się niebieski ekran tylko na sekundę są tam jakieś "00x...." i jakieś napisy po ang. i uruchamia się komputer i wystepuje ten problem ze 3-4 razy
potem system się w końcu uruchomił wiec tam sobie gram itp... ale na początku jak się załaduje to jak coś uruchamiam to często się resetuje i czasami tez wyskakuj ja w przypadku Windowsa XP tylko bez komunikatora o błędzie sterownika moja sugestia jest taka ze chyba karta graficzna się rozgrzewała i jak się rozgrzeje to jest w porządku i trwa to od 20-60 min. za nim zacznie normalnie pracować

Pilnie proszę o pomoc


RE: Problem z moim nowym komputerem - bodziulla - 08.10.2010 00:30

Hej.
Trochę nieskładnie, ale czy możesz mi wysłać pliki z ścieżki C:\Windows\minidump. Czy mogę prosić, abyś wysłał mi to na np: serwer przeklej.pl?. Pobiorę i postaram się rozwiązać
Pzdr


RE: Problem z moim nowym komputerem - Scooler - 10.10.2010 09:55

Prosze o to link do Minidump: http://www.przeklej.pl/plik/minidump-rar-0021qp3cragh