Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd podczas aktualizacji zabezpieczeń dla programu Microsoft Office PowerPoint 2007 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Błąd podczas aktualizacji zabezpieczeń dla programu Microsoft Office PowerPoint 2007 (/blad-podczas-aktualizacji-zabezpieczen-dla-programu-microsoft-office-powerpoint-2007-10240-t)



Błąd podczas aktualizacji zabezpieczeń dla programu Microsoft Office PowerPoint 2007 - trawa78 - 07.10.2010 15:58

Witam


Mam następujący problem z aktualizacja która nie chce się zainstalować i próbuje to robić za każdym razem gdy wyłączam lapka. Jest to dosyć męczące. proszę o pomoc w jej zainstalowaniu lub usunięciu aby się ponownie nie pojawiała. Ukrycie aktualizacje w ustawieniach nie pomaga.

A to owa aktualizacja:

Aktualizacja zabezpieczeń dla programu Microsoft Office PowerPoint 2007 (KB957789) kod błędu- 80070643


RE: Problem z aktualizacja - mac1us - 27.10.2010 10:50

Witam, podbijam pytanie. W moim przypadku nie chodzi dokładnie o tą aktualizację ale objawy są te same.
Z góry dziękuje za odpowiedź.


RE: Problem z aktualizacja - zbig - 27.10.2010 14:17

(27.10.2010 10:50)mac1us napisał(a):  Witam, podbijam pytanie. W moim przypadku nie chodzi dokładnie o tą aktualizację ale objawy są te same.
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Zatrzymaj serwis "Windows Update", usuń całą zawartość katalogu c:/windows/Software Distribution/ i ponownie uruchom serwis.


RE: Problem z aktualizacja - ihatebuffering - 28.10.2010 13:11

Ja jeszcze dodam do tego głupie pytanie. Czy masz w ogóle zainstalowany pakiet Offica 2007? Ja nie mam go w systemie, ale poprawki WU też by chciało pobierać Uśmiechnięty Ukrycie ich u mnie pomaga.