Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wolne obszary - problem z ich usunięciem - Seagate 160 GB - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Wolne obszary - problem z ich usunięciem - Seagate 160 GB (/wolne-obszary-problem-z-ich-usunieciem-seagate-160-gb-1021-t)



Wolne obszary - problem z ich usunięciem - Seagate 160 GB - Little Jacob - 15.08.2009 23:46

Witam. Mam problem niby nic ale można zapytać.. Wstawiałem drugi raz Windows 7 gdy zauważyłem że podczas instalacji przy ekranie tworzenia partycji mam wolny obszar o pojemności 0 mb. Usunełem partycje z systemem myśląc że doliczy mi to do miejsca uzyskanego z usunięcia lecz się myliłem, dodatkowy wolny obszar pozostał. Stworzyłem na nowo partycje dla systemu i pojawił się kolejny wolny obszar o pojemności 0 mb. Teraz to już dwa.. ( Nie pisze o partycji którą rezerwuje dla siebie system ) Z góry dzięki Uśmiechnięty


RE: Partycje - Skymad - 16.08.2009 08:09

Jaki masz dysk? (pojemność)
Dodaj wszystkie partycje i zobacz czy pojemność się zgadza Zadowolony


RE: Wolne obszary - problem z ich usunięciem - Dysk Seagate 160gb - Romanek100 - 16.08.2009 10:08

Paragon Partition Manager polecam i rozwiąże problemy dyskowe. Partition Magic 8.0 owszem działa pod 7 ale generuje błędy dysków.


RE: Wolne obszary - problem z ich usunięciem - Seagate 160 GB - Little Jacob - 22.08.2009 08:14

Po użyci Paragon Partition Manager wyszło że dwa obszary mają 1 a drugi 1,8 MB z tym nie da się nic zrobić owszem moge usunać wszystkie partycje i stworzyć na nowo pewnie pomoże ale mam troche danych około 90gb i nie chce tego stracić a niemam gdzie tego przechować..


RE: Wolne obszary - problem z ich usunięciem - Seagate 160 GB - Romanek100 - 22.08.2009 09:08

Ale na każdym dysku masz taki obszar.tego nie zlikwidujesz.