Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie mogę grać w sieci Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Nie mogę grać w sieci Tom Clancy's Rainbow Six Vegas (/nie-moge-grac-w-sieci-tom-clancy-s-rainbow-six-vegas-10067-t)



Nie mogę grać w sieci Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - Sony123 - 03.10.2010 15:05

Zainstalowałem na komputerze Windows 7 64bit a potem Rainbow six z mojego ukochanego CDA i odpalam grę wybieram tryb sieciowy i wybieram serwer wyświetla się standardowe okno (Dołączanie do gry czy coś ) i nic dalej się nie dzieje. Robię reinstal i próbuje znowu to samo nie chce się załadować. Co mam zrobić pomóżcie Smutny


RE: Nie mogę grać w sieci Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - House - 03.10.2010 18:40

Zakładam że CDA to jakaś gazeta czy coś. Zapewne było tam demo. A to nie oferuje trymu Multi Player (sieciowego).


RE: Nie mogę grać w sieci Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - ihatebuffering - 03.10.2010 18:49

Uruchom grę jako administrator. Poszukaj, czy nie ma dostępnych patchy.


RE: Nie mogę grać w sieci Tom Clancy's Rainbow Six Vegas - Sony123 - 04.10.2010 17:33

Wszystkie najnowsze patchy są zainstalowane a gra i owszem jest z czasopisma (nie jest to gazeta) ale pełna wersja z kluczem do gry sieciowej.Zacieszacz