Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 Ultimate - Komputer się zawiesza po wymianie karty graficznej (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Windows 7 Ultimate - Komputer się zawiesza po wymianie karty graficznej (rozwiązany) (/windows-7-ultimate-komputer-sie-zawiesza-po-wymianie-karty-graficznej-rozwiazany-8297-t)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Windows 7 Ultimate - Komputer się zawiesza po wymianie karty graficznej - rafal723 - 12.08.2010 15:42

Wiecie co, nie obraźcie się, ale wstrzymam się chwilę z tą baterią. Decyzję swoją motywuję tym, iż dziś włączyłem komputer i luzik żadnej zwieszki, tak jak dawniej ... UśmiechniętyCwaniak


RE: Windows 7 Ultimate - Komputer się zawiesza po wymianie karty graficznej - House - 12.08.2010 15:47

Problem zatem rozwiązany ?


RE: Windows 7 Ultimate - Komputer się zawiesza po wymianie karty graficznej - rafal723 - 12.08.2010 16:37

(12.08.2010 15:47)House napisał(a):  Problem zatem rozwiązany ?

Nic odrazu .. Jeszcze nie. Poczekam chwilę, zobaczę, jak nie będzie problemów to napiszę. Uśmiechnięty


RE: Windows 7 Ultimate - Komputer się zawiesza po wymianie karty graficznej - rafal723 - 13.08.2010 13:59

Komputer nie zawiesza się gdy pracuje bez bocznej pokrywy (jednej), aczkolwiek przecież muszę ją przykręcić, wobec tego co proponujecie ? Zacieszacz


RE: Windows 7 Ultimate - Komputer się zawiesza po wymianie karty graficznej - bodziulla - 13.08.2010 14:37

Hej 723.
Jeżeli mówisz, że przy otwartej pokrywie pracuje a przy zamkniętej nie masz problem z temperaturą moim zdaniem. Nie wiem jak trzymasz kompa i gdzie (mam nadzieję, że nie w biurku). Nie wiem czy masz wyczyszczony komp z wszelakiego kurzu i nie wiem, ale być może zmień pastę na procku. Z tym, że Twój problem dotyczył karty. Ostatnio z przed 3 tygodni zmiana monitora spowodowała, że można było przysłowiowo (kopać w komp i nie wyłączał się). A dlaczego nie chcesz mieć otwartego kompa przy tych temperaturach co mamy teraz to tylko i wyłącznie bez klimy otwarty musi być a co najważniejsze kurz ma większe pole manewru oscylacji w pomieszczeniu i nie trzyma się na stałe na podzespołach. Tutaj trzeba byłoby zobaczyc jakie masz temperatury na poszczególnych podzespołach i nie wiem, bo nie doczytałem do końca jakie masz chłodzenie na karcie?Cwaniak
Pzdr


RE: Windows 7 Ultimate - Komputer się zawiesza po wymianie karty graficznej - Sewer78 - 14.08.2010 07:12

Widać masz lipna wentylacje w budzie komputera. Normalnie zamknięta obudowa zapewnia lepsza wentylacje niż otwarta - ale musi mieć co najmniej 1 wiatrak wciągający powietrze z przodu i 1 wydmuchujący je z tyłu.
Zresztą już ci pisaliśmy dawno , żebyś sprawdził temperatury.