Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać (/nfs-world-program-nfsw-launcher-przestal-dzialac-16183-t)

Strony: 1 2


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - stingear - 03.06.2011 21:04

Z tej płyty musisz zabootować tak jak z płyty z W7, a nie uruchamiać pliki, które na niej są w systemie.


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - Tobi - 07.06.2011 16:09

Niestety, bootowanie również nic nie pomogło.


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - stingear - 07.06.2011 20:52

Nie uruchomiło się czy jak? Ewentualnie możesz pobrać z sieci obraz MSDNAA Twojej wersji systemu, wypalić na płycie i z niej uruchomić opcję naprawy systemu.


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - Tobi - 07.06.2011 20:58

Uruchomiło się, bootowanie (chyba, nigdy wcześniej tego nie robiłem) poszło pomyślnie, ale błąd dalej występuje. Ewentualnie mogłem coś pochrzanić z tym bootowaniem, byłbym rad jakby ktoś wypisał mi krok po kroku jak mam to zrobić, aby było cacy Uśmiechnięty


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - stingear - 09.06.2011 09:42

Ogólnie to uruchamiasz z tej płyty tak jak byś uruchamiał instalator z płyty z XP. Płyta się wczyta, pojawi się kreator. Tam wybierzesz opcję naprawy systemu. Płyta naprawi pliki itp. Potem komputer się zrestartuje i uruchomi normalnie. Ewentualnie tak jak pisałem wcześniej, opcja naprawy systemu jest także jeżeli uruchomisz komputer z płyty z W7 i tam wybierzesz Naprawa, a nie instalacja.


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - Tobi - 09.06.2011 16:37

W takim razie z tym bootowaniem zrobiłem wszystko jak należy. Teraz nastąpiła zmiana sytuacji. Zainstalowałem ponownie Frameworka 4.0. i ruszył ten plik, pobrał i zainstalował grę, ale wciąż jest ten sam błąd przy próbie uruchomienia gry.


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - stingear - 10.06.2011 15:18

Czyli jakieś problemy z interpretacją .Net Framework.
Spróbuj zrobić w taki sposób, że całkowicie odinstalujesz .Net'a, następnie wyczyścisz rejestr CCleaner'em, Następnie pobierzesz ze strony MS wersję 3.5 oraz 4.0(nie z innych lokalizacji typu dobreprogramy, instalki, itp). Po czyszczeniu restart kompa. Zainstalujesz najpierw wersję 3.5 i sprawdzisz, czy działa, później wersję 4.0 i tak samo sprawdzisz.


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - Tobi - 10.06.2011 16:26

Wersję 3.5 pobrałem stąd, ale nie chce się uruchomić (klikam w ikonkę na pulpicie i nic się nie dzieje) oraz stąd, gdzie wyskakuje mi że już mam tą aktualizację.


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - stingear - 11.06.2011 13:40

Odinstalowanie 3.5 wykonasz w START -> Panel Sterowania -> Programy i funkcje -> Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows i odznacz .Net Framework 3.5.1
Zrestartuj komputer i wtedy spróbuj instalacji.


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - Tobi - 11.06.2011 14:54

Wchodzę w "Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows" i pokazuje mi się:

[Obrazek: beztytuuof.png]


RE: NFS World - Program NFSW Launcher przestał działać - peterr86 - 10.12.2011 12:08

temat odgrzebany ale co tam moze komus sie jeszcze przydaZacieszacz. Zeby gra działała poprawnie trzeba ikone z ktorej uruchamiamy gre kliknać prawym myszy właściwości->zgodność-> wybieramy windows 98 zapisujemy. odpalamy greZacieszacz