Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •

Pełna wersja: Zakup programu na olx?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://olx.pl/oferta/corel-draw-x4-CID99-IDd96Xp.html - chciałam się poradzić, czy ta oferta wygląda wiarygodnie, jak sprawdzić, czy nie jest to np. wersja OEM itp.? Jeśli zamówię za pobraniem, to co powinnam sprawdzić przy kurierze? Gdzie mam szukać klucza, na płycie? Ogólnie oferta kusząca, a ja akurat potrzebuję tego programu.
To nie było trudno sprawdzić. Na rewersie pudełka jest kod produktu. Jest to wersja pudełkowa retail czyli sprzedawana jako pełnoprawny produkt do użytku na dowolnej stacji jako licencja jednostanowiskowa. Żaden dorzucany oem, home and student czy coś podobnego.
Ta wersja jest przeznaczona na rynek włoski CDGSX4ITSPMB
Haczykiem może (ale nie musi) być sama wersja językowa ponieważ nie znam zapisów licencyjnych. One mogą być takie iż zgadzamy się na użytkowanie licencji w języku w jakim go zakupiliśmy bez możliwości zmiany samego języka lub też instalacji produktu w innej wersji instalatora. Najlepiej zapytać o to na jakimś specjalistycznym forum grafików lub zgłosić się do polskiego dystrybutora tego oprogramowania. Serial number powinien być umieszczony na wklejce w wewnętrznej stronie plastikowego boxa na dvd.
Jeśli odpowiedź będzie satysfakcjonująca wtedy można brać, nie ma przeciwwskazań, sprzedaje to firma wystawiając fakturę.
Przy kurierze to możesz sprawdzić czy opakowanie nie jest uszkodzone i czy faktycznie zostało wysłane to co miało zostać wysłane plus np uzgadniacie aby sprzedawca wystawił fakturę imienną a nie na firmę. Nikt nie będzie tracić czasu aż rozpakujesz, sprawdzisz czy jest serial number i jeszcze to zainstalujesz Uśmiechnięty
Dziękuję za odpowiedź, nie wiem dlaczego nie przyszło mi powiadomienie na maila. Sprzedawca twierdził, że program jest po polsku.
Bo Admin od ponad roku to naprawia Cwaniak
Przekierowanie