Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •

Pełna wersja: Brak możliwości odtwarzania filmów w formacie RMVB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Jako, że to mój pierwszy post witam wszystkich serdecznie i od razu poproszę o poradę.

Od kilku dni nie wiem dokładnie ilu, nie mogę otworzyć filmów w formacie RMVB wyskakuje komunikat "program przestał działać - trwa wyszukiwanie problemów" a następnie komunikat " program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie" dotyczy to wszystkich programów do odtwarzania filmów począwszy od ALLPlayera WMP i BEST PLAYERA. Robiłem upgrade programów i nadal nic.
Pomożecie?
Ściągnij nowszą paczkę kodeków? Ja na CCCP jadę i wszystko odtwarza. Tylko pamiętaj, że poprzednie kodeki musisz wyrzucić zanim nowe zainstalujesz.
To może dwie małe prośby: gdzie są najnowsze kodeki za free do pobrania?Uśmiechnięty i jak nazywają się kodeki które mam odinstalować. W Panelu sterowania mam programy do odtwarzania ale nie wiem które to kodeki?Uśmiechnięty Pomożesz?

Znalazłem divix 4.0 to chyba to?Uśmiechnięty

slawektor

Do odtwarzania RMVB zainstaluj -> [urln=http://www.programosy.pl/program,real-alternative.html]Real Alternative 2.0.2[/urln]. Media Player Classic jeżeli Masz już zainstalowany to go odchacz.
Ściągnij sterowniki dla RMVB najlepiej Real Alternative.
Zainstalowałem Real Alternativa 2.0.2 ściągnąłem CCCP. Jest lepiej tzn. jest obraz za to zniknął dźwięk i nie odtwarzają się napisyUśmiechnięty Co dalej jeśli można prosić?
Hej.
Mam dla Ciebie propozycję pobierz sobie ode mnie kodeki link:
http://fileai.com/?r=325

Przy czym zanim zainstalujesz owe kodeki. Odinstaluj program Real Alternative i CCCP. Gdy będziesz instalować kodeki ode mnie pobrane podczas instalacji zaznacz opcje dla Ciebie wygodne i które Ty potrzebujesz nie rób z automatu.Cwaniak
Jak będziesz miał problem piszCwaniak
Pzdr
Nim cokolwiek zaistalujesz odpal to.
Zacznij od Fixes (zaznacz wszystko i apply), A pozniej w menu"Codec and Filter Mngmt" pozaznaczaj filtry, kotre sa "disabled", W prefferd wszystko na "recommended"

W prefered decoders mozesz zrobic albo reset albo na merit.

I dla pewnosci znowu fixes i wtedy zobacz jak film i ewentualnie instaluj kodeki. Instalujac jedna na drugich pomieszasz w systemie
Przekierowanie