Odpowiedz

[News] Ustalono warunki zniżek na Windows 7

 
Admin
Administrator techniczny

Liczba postów: 1.007
Post: #1
Information 

Ustalono warunki zniżek na Windows 7


Jak wiadomo, system operacyjny Windows 7 będzie również dostępny w wersji dla netbooków, w znacznie niższej cenie. Teraz wiemy, jakie wymagania musi spełnić taki komputer.

Microsoft, nie zmieniając swojej polityki względem ultramobilnych komputerów, będzie sprzedawać producentom netbooków swój nowy system operacyjny w niższej cenie i oczywiście nieco okrojonej wersji. Przypomnijmy, że za każdy egzemplarz nieśmiertelnego Windowsa XP dla netbooka spełniającego określone wymagania, Microsoft pobiera opłatę tylko 15 dolarów.

Kontynuując ową strategię, teraz potentat z Redmond ujawnia wymagania, jakie musi spełniać komputer, aby jego producent mógł liczyć na zniżkę za system Windows 7 Starter. Netbook musi posiadać ekran o przekątnej nie dłuższej niż 10,2 cala, jednordzeniowy procesor z taktowaniem nie wyższym niż 2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności nie większej niż 250 GB lub maksymalnie 64-gigabajtowy napęd SSD. Nie ma natomiast ograniczeń na grafikę oraz dotykowe zdolności ekranów.
REKLAMA

Pierwsze netbooki z preinstalowanym systemem Windows 7 powinny pojawić się na rynku na gwiazdkę.. [urln=http://chip.pl]więcej[/urln]

[Obrazek: lobuz.gif]
Windows ❼ Forum

26.05.2009 14:12

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.

Google
Facebook