Wątek zamknięty

Totalna porażka - wracam na XPka...

 
draxterix
Niezarejestrowany
 
Post: #11

RE: Totalna porażka - wracam na XPka...


(23.07.2009 19:12)magnatos napisał(a):  Kolego drNK jako że zainteresował mnie twój temat chciał bym wyrazić swoją obiektywną opinię.
Zaczynając od podstaw nie jestem chłopcem z prowincji, który jest z pierwszej lepszej łapanki i posiadam tytuł Informatyka... Jako że byłem wiecznie zapalonym XP-kowcem, a wcześniej siedziałem na Win98 i troszkę na 95 oraz 3.11 wiem o czym piszę ponieważ Windowsa znam dość dobrze... Otóż ja przesiadałem się z XP ponieważ twoja Vista, którą tak wywyższasz to bezużyteczne gówno - jak dla mnie. Moje pierwsze spojrzenie na Windows 7 miało miejsce jakieś 4 miesiące temu gdy na praktykach testowaliśmy ten system. Jako pierwsza rzecz, która mi się rzuciła w oczy była właśnie bezawaryjna obsługa wielu urządzeń z którymi Vista samodzielnie nie dawała sobie rady (np. bluetooth). Twoja opinia jest nieuzasadniona, a to dlatego że siedziałeś tylko 3 tygodnie. Osobiście Windows 7 uczę się dopiero 4 miesiące i dopiero teraz nie mam z nim problemów o których ty piszesz wyżej... Dlaczego tak? Odpowiedź jest prosta - bo poświęciłem multum czasu na to aby tego Windowsa poznać i nauczyć się co jak się robi. Obecnie jestem zadowolonym użytkownikiem buildu 7600 i wszystko mi działa. Począwszy od Sterowników, Aplikacji tj. Deamon Tools, Kodeków, Nero, a skończywszy na grach typu Crisis, Anno 1404, GTA 4, Call of Jurez.
Mój konfig to:
AMD 7750 oem
Abit AX78
4GB A-data 800mhz
ATI 2900Pro
Baracuda 250GB SATA II
DVD-RW 16x LG ATA

a to sie kolego przedstawiles w nieciekawym swietle... mowisz ze Vista to g... hmm.... ja bym przemyslal taka opinie... z kilku spraw raczej nie zdajesz sobie sprawy a moze i zdajesz ale słabo. Wiesz czy nie, 7 bazuje na jadrze Visty... niestety tak jest. Pomijam miliony zmian w udoskonalaniu interfejsu obslugi urzadzen, i innych wprowadzonych zmian 7 to dla mnie jednak tez Vista zreszta w oficjalnej opinii microsoftu system ten bazuje na tym samym co Vista jadrze... roznica polega tylko na tym ze 7 tylko ze dopracowana i tak powinna wygladac w dniu wprowadzenia... tak, tak - wlasnie Vista ... Tez z pracowalem na 3.11, 95, 98 ME i Xpeku oraz viscie. czyli jak to mowiac przelecialem te systemy dosc mocno. Vista pomimo ze niedopracowana nie byla do konca zlym systemem, programisci popelnili duzo wiekszych lub mniejszych bledow ktore rzucily sie swiatlem na jej pozniejsza premiere (ktory nie slyszal o zuzyciu mocy obliczeniowej proca orzy kopiowaniu?) czy tez o olbrzymich zasobach sprzetowych... prawda jest taka ze w pozniejszym etapie wdrazania projektu bledy te szybko zostaly usuniete i system zaczal pracowac sprawnie i dobrze. I uwierz mi wiem co mowie.

Pozdrawiamn

23.07.2009 20:10

Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Totalna porażka - wracam na XPka... - draxterix - 23.07.2009, 17:56
RE: Totalna porażka - wracam na XPka... - draxterix - 23.07.2009 20:10
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wracam do Visty... KubaXP 5 3.748 10.07.2009 18:31
Ostatni post: matii44442
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.