Odpowiedz

Następca Visty uratuje honor Microsoftu? (felieton)

 
Dzejkop
Starszy user systemu

Liczba postów: 703
Post: #13

RE: Następca Visty uratuje honor Microsoftu? (felieton)


Cytat:To LH miał stać się multimedialnym centrum na komputerze z P4 1.6GHz 512 ram i GeForce FX 5500 a nie jak Seven na i7 3.8 z 4GB ram i GeForce 290GTX.
To nie było śmieszne, to było żałosne. Zacieszacz Żeby komfortowo pracować na 7 wystarczy 1 GB RAM grafika pokroju 2600XT/7300GT i jednordzeniowy procesor o taktowaniu większym niż 3 GHz. To stary sprzęt. Teraz najczęściej komputery mają dwujajowe C2D 2 GB ramu i 4850/9600GT na pokładzie na których Seven śmiga jak marzenie. Przykro mi, ale jak odpalałes 7 na swoim przedpotopowym kompie to...
Cytat:PS.Vista ma jądro mocno zmodyfikowane z WinServer 2003 z powłoką XP oraz garścią kodu LH (aero) a sam LH tnie się bo jest alphą.
Źródło prosz. BTW. chyba Ci się pomyliło z Windows Server 2008 - bo tam tak, są podobieństwa do server 2k3, no ale to serverowe systemy. Uśmiechnięty Vista to system dla rozwiązań domowych, więc na jakiej podstawie (sic!) twierdzisz że jest oparta na systemie na serwery? Podaj źródło.
Cytat:hahahahaha "Mnie się wygląd LH nie podoba. Wolę przezroczystości. każdy ma swój gust, a o gustach sie nie dyskutuje." chłopie nie rozwalaj mnie gdyby nie LH byś miał lune z XP na Windows 7
Skąd ta pewność? Wątpię żeby MS nie zapożyczył tworząc Vistę/7 glassa od GUI linuksa.
Cytat:To LH miał stać się multimedialnym centrum na komputerze z Wieć najpierw się daucz potem pisz bzdety, a jeszcze jedno nie pisz że LH często miał problemy z instalacją bo ja przy sevenie miał 3 bluecreeny podczas instalacji.

widocznie Twój sprzęt jest nieodpowiedni pod 7. Nie chodzi o ten ram, możesz go mieć nawet 2 GB liczy się całokształt konfiguracji.
kolega i ja instalowaliśmy LH na takich konfiguracjach: on miał dwujajowca 2.8 GHz 2 gb ram (ddr2) a ja to co widać w profilu tylko, że jeszcze pod fx5500. Jemu instalacja zawiesiła się na instalacji sterowników a mi zawieszała się na etapie zakończenia. W viscie/7/XP nie mam tego problemu^
Cytat:PS.Sidebar może nie był idealny ale w wersji RTM miał być o wiele bardziej dopracowany zupełnie jak na filmikach reklamowych, poza tym nie pracowałeś na dłuższą metę z tym systemem to się nie wypowiadaj.
skąd ten wniosek?
Cytat:, bo to LH miał pierwszy raz przeźroczystości (aero) i efekty godne beryla z linuxa a przy tym potrzebował GeForce 2MX (efekty niczym nie ustępowały viście). LH był alphą a sigma jest kontynuacją tego co miało być. LH a Sigma to różnica bo sam LH ma coś takiego jak WinFS (virtualny foldery), LH miał przed sevenem 32-bitowy boot screen w dodatku animowany (po instalacji sterowników zgodnych z LH), jest zgodny z XP jak nie wierzysz bij na sysbeta.pl(to nie reklama) to LH oferował nowy sposób instalacji WIM (gotowy obraz systemu kopiowany później na dysk zamiast instalacji I368).
Powtórzyłeś część felietonu. I co to dało?


Nie mówię że LH to zły system.

[Obrazek: asdve.png]

27.08.2009 10:15

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Następca Visty uratuje honor Microsoftu? (felieton) - Dzejkop - 27.08.2009 10:15
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Midori - następca Windowsów Pemek 5 2.831 28.09.2010 16:20
Ostatni post: ihatebuffering
Przejście z Visty na Windows 7 puertainsue 16 20.607 03.12.2009 00:08
Ostatni post: jakubi
Wracam do Visty... KubaXP 5 3.748 10.07.2009 18:31
Ostatni post: matii44442
Kto nie chce Internet Explorera? (felieton) Admin 2 2.311 20.06.2009 23:13
Ostatni post: windowswstręt
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.