Wątek zamknięty

Nowy test pakietów ochronnych (płatnych) Chipa

 
Lalik
VIP

Liczba postów: 1.763
Post: #31

RE: Nowy test pakietów ochronnych (płatnych) Chipa


Można sobie gdybać, zdanie moje jest takie, że każdy antywir może mieć wpadki i większości im się zdarzają, natomiast avast je ciągle ma, mało tego czasem powoduje poważne problemy z komputerami, a to tego jest mało skuteczny. Szczerze mówiąc nie potrzebuje antywirusa żeby się zastanawiać czy mnie zawiedzie, tylko po to bym mogła się szwendać tam gdzie chcę Zacieszacz O samej skuteczności tego antywira wiem co mówię i nikt mnie nie przekona, ponieważ osobiście go testowałam i poległ na takich plikach z którymi większość antywirusów sobie poradziła, mało tego, że poległ to dopuścił do infekcji w warunkach normalnych powodującej format. Szczerze mówiąc testowałam tą piątkę, jak cześć osób tu zaczęła pisać tu, że jest taka wspaniała, w tym Ty Irek, i nie zrobiłam tego dla nikogo, tylko dla siebie dla własnej świadomości, bo przecież i ja się mogłam mylić, wtedy bym powiedziała masz rację jest lepszy od tych starszych wersji. Natomiast same testy tylko mnie upewniły, że to największy jest grupie tych powiedzmy popularnych antywirusów, i nikt mnie nie przekona, ponieważ to ja go testowałam i wiem jak się zachował, na tych samych plikach z którymi np avira czy cis lud ms poradzili sobie świetnie z ewentualnymi małymi wpadkami.

A to tak w ramach sprawdzenia, sama się zdziwiłam ponieważ jakiś czas już tego nie sprawdzałam no powiedzmy, że w grudniu skanowałam komputer czym innym niż Norton dla sprawdzenia, wtedy było czysto a to log z wczoraj.
   

Ja nie wiem co napisać, Turbo-Dymo-Men by wiedział ;)
Pomogłam? Kliknij...... Pomógł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2010 13:02 przez Lalik.)

18.03.2010 09:53

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowy test pakietów ochronnych (płatnych) Chipa - Lalik - 18.03.2010 09:53
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Test pakietów bezpieczeństwa Internet Security i antywirusów 2012 Portator 6 5.525 12.04.2012 16:51
Ostatni post: rafal723
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.