Odpowiedz

[News] Windows 7 kontra reszta świata

 
ihatebuffering
VIP

Liczba postów: 4.011
Post: #14

RE: Windows 7 kontra reszta świata


Pisząc, że Linuxa ma mało firm miałem na myśli PC pracowników takich jak graficy, programiści, architekci itp którzy na 99% pracują na systemie Windows z braku możliwości uruchomienia bądź legalnego uruchomienia na Linuxie (nie znam się ale podejrzewam, że jest jakaś ingerencja w pliki jeśli to nie emulator Wine), pliki projektów mają na windowsie i przeważnie ja jakimś firmowym serwerze NAS lub NDAS. Wiem, że wielkie serwery pracują na Linuxach ale to przecież systemy serwerowe gdzie Linuxy górują stabilnością. Do puki firmom takim jak Adobe, czy firm "produkujących" programy 3D nie zacznie się opłacać robić tych programów na linuxy to porostu nie ma szans żeby Linux wygrał z windowsem w kategorii PC desktop. A patrząc na to, że windows jest coraz lepszym systemem (według mnie i nie obchodzi mnie zdanie innych anty fanów win7 bo to jest po prostu najlepszy system MS). A tak szczerze to od 6 lat żaden wirus nie uwalił mi systemu (zawsze było to moją winą przez grzebanie w plikach systemowych) więc nie wiem dlaczego tak wielka panika jest na wirusy...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.03.2010 16:02 przez ihatebuffering.)

03.03.2010 16:01

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Windows 7 kontra reszta świata - slawektor - 01.03.2010, 13:17
RE: Windows 7 kontra reszta świata - ihatebuffering - 03.03.2010 16:01
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
News Windows 8 kontra Windows 7. Który system jest lepszy? HrabiaHodon 11 8.367 13.08.2012 09:43
Ostatni post: Paweloss
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.