Wątek zamknięty

Znikająca pamięć ? Czy nadchodzi już koniec

 
thermalfake
Ostatni Mohikanin

Liczba postów: 13.580
Post: #4

RE: Znikająca pamięć ? Czy nadchodzi już koniec


Cytat:Pierwsza Pana prośba - nie mogę jej spełnić bo zwyczajnie nie wiem jak,raport wydajności uruchamiam ale cdm ? polecenia - gdzie ? Przepraszam,cięzki ze mnie przypadek Smutny,na prawde nie mam pojęcia,a próbowałem

Klikamy na Start, w polu "wyszukaj programy i pliki" wpisujemy cmd po czym enter i otwiera się konsola wiersza poleceń. W niej uruchamiamy polecenie perfmon /report i czekamy na jego wygenerowanie. Raport będzie się dało zapisać jako plik html po czym proszę go wrzucić na dowolny hosting np zippyshare.com i podlinkować tutaj do pobrania.

Cytat:Druga sprawa jest,czy mam - ok wkleję zrzut ekranu (odp. na ostatnią uwagę robię screenshooty tak jak potrafię,nie wiem co jest źle nawet)

Zrzuty ekranowe nadal są źle linkowane. Doklejany jest protokół http// co dokładnie widać we wklejonych linkach przeglądarki a witryna udostępnia zrzuty w formie prntscr.com/abcdefghxyz

Cytat:Z WPT małe problemy ale instaluje

Jakie ?

Cytat:Na "onet - zapytaj" dostałem odpowiedź by ........

No tak, innej się nie spodziewałem. Rozwiązanie po najmniejszej linii oporu gdyż tam nie ma ludzi z wiedzą a jedynie lamy. Ten sam poziom co komentarze pod artykułami onetu czy innych wielkich masowych portali.

Cytat:Może od siebie bo już sam nie wiem :/ Dodam iż w boot menu,no i widać tutaj moją niezdarność... system skanował użycie RAMu,wysokie ale na samym końcu było napisane nie znaleziono błędu jakoś tak

Zrzut ekranowy poproszę.

Cytat:No i programik który ściągnąłem - stoje nie wiem nic co mam dalejl zrobić,przepraszam za moją nie wiedze :/

Jeżeli pokazujesz Process Explorera to przesortuj zakładkę Private bytes malejąco ponieważ nie jestem w stanie stwierdzić dokładnie co się dzieje, procesy (nie wszystkie widoczne na liście okna) rozbite są na wątki i widząc zużycie pamięci wirtualnej na poziome 90% nie mogę się doliczyć wszystkiego.
Na podstawie prntscr.com/9a4a24 widać jedynie iż Firefox szaleje z alokacją pamięci oraz niemal 50% zużyciem zasobów procesora.
Zrzuty ekranowe do Process Explorera proszę robić kiedy system się już przycina praz po załadowaniu systemu nic nie robiąc celem porównania.

Cytat:Nie wiem jakie są i czy są mozliwość przywrócenia RAMu ?

Jeszcze dwie rzeczy. Pierwsza to odwiedzenie w msconfig zakładki Uruchamianie i pokazanie co ładuje się wraz ze startem systemu - zbędności odznaczysz jak pokażesz co tam jest. Druga to przejście do zakładki Usługi, zaznaczenie opcji ukrycia wszystkich usług formy Microsoft i również pokazanie co widać.

Cytat:Dołączam dwa screeny z RamMap ze zwykłego taska menagera

No tu już konkret z taskmanagera - firefox plus plugin flasha daje ponad 1,1GB zużycia więc na pewno sporo kart otwartych albo i też sporo różnych dodatków wrzuconych do przeglądarki lub sporo zakładek otwartych ze stronami z flashem.
Jeśli chodzi o RamMap - nie pokazuj tego na czym się kompletnie nie znasz. Musiałbym poświęcić nieco czasu na tłumaczeniu procesu zarządzania pamięcią w systemie oraz jak interpretować wyniki tej aplikacji.
To co najważniejsze
- na pierwszej zakładce use counts pozycja process private oraz mapped file patrząc po kolumnie active daje zużycie 2.7GB pamięci systemowej
- kolejne zakładki czyli processes oraz file summary dają odpowiedzi po odpowiednim przesortowaniu

[Obrazek: 2089620800_1406976151.png]

W zamian za pomoc oczekuję poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
Jak mądrze zadawać pytania? - przejrzyj poradnik na forum.
Nie udzielam porad via PW.

05.12.2015 22:54

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Znikająca pamięć ? Czy nadchodzi już koniec - thermalfake - 05.12.2015 22:54
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
pamiec ram i Pytanie killer21334 2 1.478 27.05.2016 16:40
Ostatni post: dyzio2
Pamieć sprzętowo zarezerwowana Dragantis 0 1.265 06.04.2016 09:01
Ostatni post: Dragantis
Windows 7 64bit zainstalowana pamięć 12gb dostępne 3,50 waldek21 1 2.651 27.05.2015 09:37
Ostatni post: thermalfake
znikająca opcja szybkie przełączanie użytkowników moninml 2 1.275 25.03.2015 15:23
Ostatni post: moninml
Rozwiązany Proces sidebar.exe zużywa coraz więcej pamieć RAM. Max69 4 7.470 02.08.2014 18:23
Ostatni post: Max69
Znikająca ikona głośności na pasku zadań adrianlodz 2 8.838 05.04.2014 19:50
Ostatni post: Nostromo
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.