Wątek zamknięty

Włączenie wirtualizacji. - jak to zrobić?

 
thermalfake
Ostatni Mohikanin

Liczba postów: 13.580
Post: #4

RE: Włączenie wirtualizacji.


Cytat:A po drugie, wirtualizacja JEST wyłączona bo ja już sprawdzałem w wielu programach

Czy przeczytałeś wcześniej ze zrozumieniem co napisałem ?
Nie podałeś konfiguracji sprzętowej a jasno napisałem, że nie każdy procesor AMD wspiera tę funkcję. Wyłączona funkcja nie oznacza, że ot tak sobie można ją włączyć. Tani konsumencki laptop (tutaj seria konsumencka Ideapad) = przeważnie brak dodatkowych funkcji które są dostępne w seriach biznesowych. Jeśli nie ma takiej opcji do zmiany nawet w ostatnich wersjach biosów to tego nie zrobisz o ile nikt w sieci nie postarał się o modowany bios. A jeśli sprzęt jest jeszcze na gwarancji to nierozsądnym jest upgrade takiego oprogramowania.
Odczyt komponentów jest chociażby na:
- opakowaniu kartonu z boku;
- odczytanie numeru seryjnego spod spodu i sprawdzenie statusu gwarancji na stronie producenta;
- uruchomienie dowolnej aplikacji do identyfikacji sprzętu - Speccy, CPU-Z, Aida64, Sisoft Sandra itp;
- uruchomienie systemowego msinfo32.exe

Nie cytujemy w całości poprzednich postów aby odpisywać. Używaj pola szybkiej odpowiedzi.

[Obrazek: 2089620800_1406976151.png]

W zamian za pomoc oczekuję poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
Jak mądrze zadawać pytania? - przejrzyj poradnik na forum.
Nie udzielam porad via PW.

23.09.2015 18:57

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Włączenie wirtualizacji. - thermalfake - 23.09.2015 18:57
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Jak zrobić kopię partycji recovery w win 8.1 na lenovo Z50-70 LadyInBlue 2 4.231 28.01.2015 08:37
Ostatni post: LadyInBlue
Jak zrobić pasek Luke37 5 2.553 10.11.2010 18:30
Ostatni post: Luke37
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.