Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Problem bluescreen tylko po instalacji SP1 w Windows 7 prof

 
voltcraft
Wdrażany
Liczba postów: 14
Post: #12

RE: Problem bluescreen tylko po instalacji SP1 w Windows 7 prof


Kolego co do legalności OS'U:
- oem - błąd aktywacji w logach wynika z tego, że część elementów łącznie z hdd jest przeniesione z innego laptopa...
- Office zawsze posiadam główną licencję na kompie druga na laptopie (jeszcze nie aktywowałem licencji na tym to fakt póki nie będę miał w 100% stabilnego systemu nie zrezygnuje z lapka na którym mam pełnego outlooka.. wówczas odistaluje na tamtej maszynie a na tej go zaaktywuje proste...

Więc proszę kolegę o nie gdybanie o oryginalności i zgodności aktywacji jeśli do końca nie zna szczegółów, nie każdy na tym forum jest piratem sam takowych ścigam (w sumie licencji wykupionych mam zapewne więcej niż połowa użytkowników tego forum razem wziętych) Tak więc gdybanie o zgodności aktywacji i co to jest oem proszę mnie nie uczyć.

Zalogowałem się na forum z powodu posiadanego problemu, chęci jego rozwiązania oraz poszukiwania pomocy wśród kolegów (posiadam własne doświadczenie pomagam innym nie tłumacząc czym jest oem box czy licencja innych firm bo z tym akurat borykam się na co dzień i wiem bardzo dobrze na czym polega licencjonowanie i co i jak można wykorzystywać).
Będąc użytkownikiem i borykając się z wyżej wymienionym problemem założyłem temat ponieważ potrzebowałem pomocy fachowców od w/w systemu, a nie analizy biegłego z zakresu zgodności aktywacji

Co do chęci instalacji z płyty z SP1 fakt nie próbowałem ponieważ niestety nie będę ciągnął nielegalnego os'u z torrentów itp. źródeł ze względu że nie ma pewności jaki syf się ściągnie, a na stronie MS nie widziałem iso tego systemu z sp1 albo szukać nie umiem do czego się przyznaje nie za często odwiedzam stronę tego giganta...

Mam i próbowałem instalacji z płyty z samym servicepakiem, wynik ten sam.

Co do plików zapodaje pliki z mniejszą ilością oprogramowania :
http://host1gb.net.pl/download.php?file=...1ed0a7c432

Co do kolegi pomocy. Za pierwszym razem jak ściągnął się SP1 i się zainstalował, niestety nawet awaryjny nie chciał się ładować. Na szczęście nauczony i uprzedzony instalację i aktualizację wykonuję i raz na dwa tygodnie przy okazji robiąc przed kopie bezpieczeństwa, dzięki temu zaoszczędziłem bez mała tydzień reinstalacji.

Kopie systemu posiadam więc postaram się zastosować do twoich rad,
PS>
Po kilku aktualizacjach i próbach doszedłem do etapu bluescrena które pojawiało się chwile po zalogowaniu na konto użytkownika (obojętne czy admin czy user)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.06.2015 21:55 przez voltcraft.)

20.06.2015 21:06

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem bluescreen tylko po instalacji SP1 w Windows 7 prof - voltcraft - 20.06.2015 21:06
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Błędy Windows 7 Bluescreen gumi112198787 4 2.284 Dzisiaj 11:49
Ostatni post: kogiel
Bluescreen przy restarcie/zamknięciu systemu. nulus 0 1.612 25.02.2018 13:50
Ostatni post: nulus
problem z instalacja Windowsa bluescreen bartek07klapa 1 2.353 16.03.2017 21:23
Ostatni post: thermalfake
Problem przy instalacji Win 7 - ścinianie się obrazu Wiary 1 1.304 22.11.2016 23:13
Ostatni post: thermalfake
Problem przy instalacji win7 HP po samsung recovery sol 5 Wolix 1 1.299 09.11.2016 01:26
Ostatni post: thermalfake
Problem z powrotem do windows7 z windows10 (bluescreen) kajakaja 2 1.736 10.08.2016 09:31
Ostatni post: kajakaja
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.