Wątek zamknięty

Okna exploera nic nie wyświetlają

 
kos_tek
Nowy
Liczba postów: 8
Post: #6

RE: Okna exploera nic nie wyświetlają


Dziękuje za odpowiedź. Zastosowałem się do wskazówek i sprawa wygląda następująco:
1. Po wykonaniu pierwszego sposobu gdy chciałem wejść do folderu czy Mój komputer wystąpił błąd i zresetowałem komputer. Po resecie problem ustąpił ale tak jest zawsze. Gdy zresetuje komputer lub wyloguję się i zaloguje problem znika. Znikanie zawartości folderów nie jest też regułą. Czasem się to zdarza a czasem nie. Czasem szybciej, czasem później, czasem wcale dlatego też zastosowanie wskazówki 3. czyli trybu awaryjnego nie będę stosował ponieważ ciężko stwierdzić kiedy przestanie wyświetlać zawartość folderów. Co do wpisywanie adresu ręcznie, gdy to robię to system podaje podpowiedzi co do lokacji, nie wiem czy jest to istotne. W tej chwili komputer po restarcie pracuje już 10 minut i problem nie wystąpił. Wcześniej miało to miejsce kilka minut po przelogowaniu.
2. Programy startujące przy uruchamianiu nie wydają się podejrzane, jedynie te, które ustawiłem ręcznie już wcześniej. Co do Usług, to i Procesów to co jest włączone nie wydaje się mi podejrzane. Większość tyczy się Windowsa. Procesy zamieszczam niżej a usług jest zbyt wiele żeby je za jednym razem rzucić. W tej kwestii jednak nie mam dużej wiedzy. Na co miałbym zwrócić uwagę? Co może być podejrzane?

Też myślałem, że może to być wirus. Jednak w chwili obecnej posiadam Kaspersky Internet Security i ten nic nie wykazuje. Dodatkowo problem charakteryzuje się dużą nieregularnością. W chwili obecnej jak piszę tego posta co chwilę próbuję "sprowokować" ten problem skacząc po folderach i nadal wszystko działa sprawnie.

RE: Okna exploera nic nie wyświetlają

Pozdrawiam,
Kostek

07.02.2010 21:51

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Okna exploera nic nie wyświetlają - kos_tek - 07.02.2010 21:51
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Jednakowy rozmiar elementów okna we wszystkich folderach strusiu007 0 1.117 13.12.2015 19:11
Ostatni post: strusiu007
Rozwiązany przesuwanie okna dialogowego siara_nh 2 1.028 10.07.2015 05:19
Ostatni post: siara_nh
stały rozmiar okna rdp yogasek 0 1.041 23.02.2015 10:47
Ostatni post: yogasek
Rozwiązany Jak usunąć pasek informacji u dołu okna otwartego folderu? aelurus89 2 1.869 29.12.2014 00:12
Ostatni post: aelurus89
Okna się nie otwierają. cenior 2 1.870 03.05.2014 15:07
Ostatni post: thermalfake
Zachowanie wybranej wielkości okna dla konkretnego folderu beabea 0 1.017 06.11.2013 15:23
Ostatni post: beabea
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.