Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Jak obejść podpisy cyfrowe (rozwiązany)

 
gorek
Nowy
Liczba postów: 4
Post: #7

RE: Jak obejść podpisy cyfrowe


Witam!

Tak jak pewnie i Wy posiadam Win 7 64 bit. Rozwiązaniem dla mnie problemu z wciskaniem F8 jest zainstalowanie programu: dseo13b.exe a potem włączenie trybu: Test mode i uruchomienie kompa ponownie. Natomiast tych denerwujących napisów informujących użytkownika o pracy w trybie testowym pozbyłem się uruchamiając kolejny raz ten program i włączając opcję REMOVE WATERMARKS. Odpala się tam link do strony gdzie należy pobrać w zależności od kompilacji Windowsa odpowiedni plik i go odpalić. Następnie klikamy Y i czekamy 2-3 minutki. potem restart kompa i jest wszystko tak jak powinno być! Czyli w moim wypadku można korzystać z ADSL'a bez klikania F8 . Ale należy pamiętać że mimo usuniętego przez nas napisu, system pracuje w trybie testowym . Mój pytanie jest takie : Czy w tym trybie system jest mniej wydajny ? Czy bardziej zamula albo czy są jakiekolwiek inne objawy? ( np. spadek wydajności w grach ) ? Może jest to lekarstwem dla posiadaczy urządzeń takich jak ZTE 852 czy Thomson 330 mających problemy ze sterownikami pod systemy 64 bit?

Proszę o odpowiedź.

gorek , GG 1221265
Notatka została dodana nie znane. Ostatnia edycja dokonana 09.02.2010 17:16 przez War_3_:

Posty piszemy z poprawną ortografią, dużymi literami i polskimi znakami.
Podstawa : Regulamin.

09.02.2010 17:08

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak obejść podpisy cyfrowe - gorek - 09.02.2010 17:08
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Sterowniki do Cyfrowe urządzenie audio HDMI (rozwiązany) Ukiii 7 27.553 19.11.2010 22:21
Ostatni post: Ukiii
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.