Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Windows 7 - brak vcsCleanSensorFlashEng.exe (zenbook UX32V)

 
thermalfake
Ostatni Mohikanin

Liczba postów: 13.580
Post: #6

RE: Windows 7 - brak vcsCleanSensorFlashEng.exe (zenbook UX32V)


To co powinno być w folderze Recovery znajduje się wywalone poza nim. Dlatego aplikacja AI Recovery nie jest w stanie wykonać nośników.
Jesteś w 100% pewien iż w podanych lokalizacjach znajduje się plik vcsCleanSensorFlashEng.exe
Ja widziałem przynajmniej jego 3 wystąpienia. Sprawdzałeś dokładnie czy pobieznie. Komunikat o jego braku nie bierze się z sufitu.

Cytat:Najprawdopodobniej problem podczas proby przywrocenia ustawien fabrycznych wynika z tego, ze po zakupie komputera z partycji C wydzielilem partycje D.

To nie jest prawdopodobne lecz jedna z przyczyn tego stanu. Rozwaliłeś layout dysku a tym samym zmieniło się nieco środowisko uruchomieniowe.

Proszę o wyniki komend
reagentc /info | clip
bcdedit /enum all | clip
Przełącznik "| clip" kopiuje zawartość do tymczasowego schowka (ctrl+c), nie pokazuje wyniku na ekranie. Zatem każdorazowo trzeba wkleić z niego ctrl+v na forum do znaczników code aby to jakoś schludnie wyglądało.

Zrobisz jak chcesz - optymalizację (musiałbyś co nieco pokazać), próbę naprawienia recovery czy też czysta instalacja (ma to swe zalety)
Przykładowy poradnik z mojego jednego z ulubionych for
http://forum.notebookreview.com/asus/672...b-ssd.html

Cytat:Plyt recovery do mojego modelu nie mozna kupic u Asusa. Moge wyslac laptopa do serwisu, co zajmie do 10 dni roboczych i niewiadomo ile bedzie kosztowalo (minimum 200 zl netto + koszty obslugi).

Skórka nie warta za wyprawkę.

Przy okazji nie korzystaj z opcji Odpisz ponieważ cytujesz całą poprzednią odpowiedź. Używaj ją tylko do fragmentarycznych cytowań. Jak chcesz coś napisać to po protu użyj pola szybkiej odpowiedzi.

[Obrazek: 2089620800_1406976151.png]

W zamian za pomoc oczekuję poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
Jak mądrze zadawać pytania? - przejrzyj poradnik na forum.
Nie udzielam porad via PW.

09.10.2014 20:19

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Windows 7 - brak vcsCleanSensorFlashEng.exe (zenbook UX32V) - thermalfake - 09.10.2014 20:19
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Brak możliwości przywrócenia Windows 7 z one keyrecovery po instalacji windows 10 makkww 4 4.070 12.12.2015 18:52
Ostatni post: thermalfake
Brak zainstalowanych aktualizacji (brak historii) Windows update nie pobiera tyburski1989 1 2.673 19.09.2015 18:50
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Brak menu wyboru systemu po doinstalowaniu Windows XP obok Windows 7 koyoo 14 11.027 26.09.2012 19:09
Ostatni post: LadyInBlue
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.