Odpowiedz

Pod ostrzałem: peciaq (gra forumowa)

 
irocket
Senior Moderator

Liczba postów: 2.337
Post: #58

RE: Pod gradobiciem pytań - irocket (gra forumowa)


15. Na forum trafiłem przypadkowo, jak szukałem pomocy w naprawie systemu w laptopie
16. Nigdzie się nie wybieram, wakacje najprawdopodobniej spędzę w domu, no chyba, że marzenie z pytania #1 spełni się wcześniej Zadowolony
17. Jakoś nigdy się nie zastanawiałem nad tym i trudno mi jest cokolwiek odpowiedzieć na to pytanie
18. Nie stać mnie na płatne programy, dlatego staram się używać darmowych. Nie zawsze się da i wszyscy wiemy, do czego to prowadzi.
19. Lubię się wyspać, ale bez przesady. Wszystko zależy od tego, o której się kładę spać. Jak jestem w łóżku do ok. 22:30 to śpię do 7:30-8:30. Jak położę się później, to mogę nawet do 10:00 spać. Dużo też zależy od pogody. Nieraz obudzę się o 7:00 i jestem wyspany, ale wygodnie się leży w łóżku i tak się przewracam do 9-10 i nie mam ochoty wstawać.
20. Po uruchomieniu komputera idę gdzieś i przychodzę po kilkunastu minutach. A jak czekam, to uruchamiam 2 Mozille: Firefoxa i Thunderbirda
21. Mam smartfona. Życie bez smartfona, czy życie bez telefonu? Bo jak bez smartfona, a z telefonem, to trochę już by był dyskomfort, ze względu na przyzwyczajenia. Ale tak, to nie byłoby tragedii. Bez telefonu też bym się obył jakbym musiał, bo i tak rzadko używam, głównie do sprawdzenia godziny i w razie jakby rodzice coś chcieli. Przez większą część dnia telefon i tak sobie leży nieużywany.
22. Całą noc i trochę rano Zadowolony Potem po sprawdzeniu poczty i forów to można znowu mieć kilka godzin wolnego Cwaniak
23. Ze swoim nie, ale z pewnym laptopem (o którym kiedyś pisałem na sb), gdzie włączone były opcje ułatwień i wysoki kontrast...

14.05.2014 20:37

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pod gradobiciem pytań - irocket (gra forumowa) - irocket - 14.05.2014 20:37
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.