Odpowiedz

Pod ostrzałem: peciaq (gra forumowa)

 
thermalfake
Ostatni Mohikanin

Liczba postów: 13.580
Post: #29

RE: Pod ostrzałem: thermalfake (gra forumowa)


21. Prawdziwy facet powinien być metroseksualny a nie jakaś ciotka klotka w dresie i bluzie. Lady przecież my już mamy po 30 lat na karku. Przychodzi taki wiek, że obciachowo jest ubierać się jak nastolatek czy na sportowo. Tym bardziej iż jak pracuję z ludźmi face to face.
22. Nie znasz ? Ulubiony to firmowy, nie ważne jakiej marki Zacieszacz Tak samo jak auto hehe. A poważniej to modele biznesowe znanych marek HP/Lenovo/Dell (oprócz Toshiby bo to ujnia się zrobiła)
23. Laptok.
24. Szybka jazda, zapach palonej gumy oraz benzyny.
25. Zdecydowanie morze i plaża. Góry to mam na co dzień.
26. Thermaltake Xaser III V2000, jest ze mną od 12 lat. Ma tyle aluminium co niejedno LianLi. Funkcjonalna, duża. Zmienię jak tylko uzbieram fundusze a może mi odbije i zrobię odjechany mod w biurku.
27. Płyty CD to prehistoria, DVD używam raczej do wypalania płyt z distro livecd albo linuxami. Tak poza tym nie używam. Teraz w zasadzie wszystko przenoszę przez szybkie peny usb 2.0/3.0 albo dyski 2.5' zewnętrzne usb 3.0 albo też wystawiam po ftp.
Marka płytki nie ma aż takiego znaczenia, wszystko się skundliło i produkuje u poddostawców gdzie taniej.

[Obrazek: 2089620800_1406976151.png]

W zamian za pomoc oczekuję poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
Jak mądrze zadawać pytania? - przejrzyj poradnik na forum.
Nie udzielam porad via PW.

03.05.2014 20:15

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pod ostrzałem: thermalfake (gra forumowa) - thermalfake - 03.05.2014 20:15
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.