Wątek zamknięty

Więcej niż 4GB RAMu w Windows 7 x86 - program (download)

 
saintanalyzer
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #80

RE: Więcej niż 4GB RAMu w Windows 7 x86 - program (download)


Ja również odkopie i dołączę się, nie chcąc robić off-topa.
Niedawno założyłem temat o blue-screenach zdublowany wiec trafił do kosza, dziś nowy podłączając się pod temat innego forumowicza mającego problemy z systemem podobne do moich...ale go skasowałem, ponieważ przeczytałem całego posta powyżej i w rzeczywistości doszedłem do wniosków są to te same dokładnie opisane problemy, ale...
Program o którym wspominacie mam zainstalowany zaledwie od kilku tygodni, bez włączonej opcji o której jest mowa i na systemie 7x64Ultimate, dziś przypomniałem sobie że kiedyś instalowałem jakąś paczkę Turbo-driverów made in Rosja do karty graficznej i od tego czasu pojawiają się blue-screeny, ostatnio po włączeniu komputera pojawiła się informacja opisana powyżej o naprawie systemu
Cytat:Uruchomienie systemu Windows nie powiodło się. Przyczyną może być ostatnia zmiana sprzętu lub oprogramowania. Aby rozwiązać problem:
1. Włóż dysk instalacyjny systemu Windows i ponownie uruchom komputer.
2. Wybierz ustawienia języka, a następnie kliknij Dalej.
3. Kliknij pozycję Napraw ten komputer.
Jeśli nie masz tego dysku, skontaktuj się z administratorem systemu lub producentem komputera, aby uzyskać pomoc.

Plik: \Windows\System32\ntskrnl.exe
Stan: 0xc000000f

Informacje: Nie można załadować systemu Windows, ponieważ nie ma jądra lub jest ono uszkodzone.
Enter=kontynuuj , Esc = zakończ.”
oraz braku
Cytat:oryginalnego pliku jądra (ntkrnlpa.exe)
Najlepsze jest to, że używając oryginalnej płytki nie mogłem nic zrobić po paru próbach odpuściłem, ale spróbowałem raz jeszcze z "inną" gdzieś tam ściągniętą i postępując zgodnie z wskazówkami, po którymś z rzędu restarcie system wstał - nie dziwne?

I tutaj pytanie, biorąc pod uwagę same sterowniki rosyjskie GPU pod GF 8600GTS, jest możliwe by w ukryty sposób
- tworzyły kopię oryginalnego pliku jądra (ntkrnlpa.exe) i dodawały do jej kodu odpowiednie wpisy powodujące w/w problemy i również zmieniały nazwę kopii na NTSKRNL.EXE, tym samym nie zastępując oryginalnego pliku jądra?
- dokonywały zmian w kodzie magazynu danych konfiguracji rozruchu, przez co komputer przy rozruchu wybiera nowy plik jako ten zawierający jądro systemu?
Również przy starcie systemu, ukazuje się informacja w panelu NVidii o wyłączeniu pewnych funkcji ze względu na nie dostateczne zasilanie, co może doprowadzić do uszkodzenia systemu...wcześniej tego nie było.
Poczekam na bluescreena i na dalsze problemy to zrzucę jakieś opisy i zdjęcia.
Czy miał ktoś również podobne problemy, jak ja z systemem 7 x64?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2011 17:15 przez saintanalyzer.)

16.02.2011 17:02

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Więcej niż 4GB RAMu w Windows 7 x86 - program (download) - saintanalyzer - 16.02.2011 17:02
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
blue screeny, po wymianie ramu zacina się dźwięk i obraz renia 0 1.048 10.10.2016 16:06
Ostatni post: renia
Dziwne zużycie ramu pawello 1 1.580 25.12.2014 23:06
Ostatni post: thermalfake
Jak przypisać więcej ramu do Opery? Smokofenek 8 5.644 21.01.2012 17:53
Ostatni post: stingear
Program Eksplorator Windows przestał dzialać. Hudraulik 9 6.967 25.12.2011 21:08
Ostatni post: Illidan
Rozwiązany Dobry program do edycji video + program do nagrywania video Smokofenek 8 3.418 13.11.2011 17:17
Ostatni post: Smokofenek
internet download manager cpu 100% wind7 8 3.378 11.07.2011 21:34
Ostatni post: wind7
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.