Odpowiedz

Podwójne procesy w menadżerze zadań

 
MichaelK
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #3

RE: Podwójne procesy w menadżerze zadań


wiem, chciałem wyjaśnić wszystko dokładnie żeby "dojście" do wszystkiego nie trwało tydzień bo potrzebuje kompa no i nie chciałbym żeby to samo stało się z siorki kompem i moim telefonem..

nie używałem obrazu, chyba że system jest w ten sposób zapisany na płycie..
w każdym bądź razie płyta z systemem to oryginał a dysk naprawy robiłem przy przed ostatniej reinstalacji nie więcej niż 2 miesiące temu.. jeśli mam rację i wcześniejsze problemy były spowodowane tym samym co powoduje je teraz to ten dysk się raczej się nie nadaje bo to dziadostwo swój ślad też pewnie i na nim zostawiło..
tak więc teraz też nie ma sensu robić obrazu skoro coś nadal siedzi w systemie..

do tej pory instalowałem te ze strony Acer'a ale one są z 2009 r więc trochę już stare i wcale dobrze po ich instalacji komputer nie chodził..
nie mam pojęcia z czym może to się wiązać.. system cały czas miał antywirusa, najpierw avasta, później kingstona i MBam'a (darmówka), a ostatnio jeszcze pełnego Eset'a.. scany robiłem raczej regularnie więc jak to wlazło..?

podejrzewałem problem natury sprzętowej bo przy zmianie past okazało się że w wszystkie chipset'y (CPU,GPU i jeszcze jeden graficzny na płycie głównej) są przegrzane a ja nawet w gry na nim nie grałem.. jedynie net i muzyka (NI Traktor) więc nie mogłem tego dokonać.. ale ostatnio oddałem kompa do servis'u na testy i gość stwierdził że ewidentnie jest to sprawa systemowa.. coś wiec w nim siedzi i to już dość długo..

tuż przed końcem gwarancji był w serwisie producenta.. może tam coś mi wje..li bo jakoś nie przypominam sobie żeby od tamtego czasu komputer chodził tak jak należy.. non stop coś mielił o non sto było słychać pracujący chyba na maksymalnych obrotach wentylator..
a słyszałeś może o infekcjach biosu.. możliwe to jest..? jeśli tak to może tam się coś zagnieździło i dlatego format tego nie rusza..
Notatka została dodana 26.01.2014 22:13. Ostatnia edycja dokonana 26.01.2014 22:13 przez LadyInBlue:

Zainteresuj się notką w pierwszym poście inaczej wątek wyląduje w Koszu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.01.2014 06:05 przez MichaelK.)

26.01.2014 05:56

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Podwójne procesy w menadżerze zadań - MichaelK - 26.01.2014 05:56
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Procesy, duże zużycie - jak to unormować? smentlak 4 2.535 20.03.2017 01:28
Ostatni post: thermalfake
Które procesy mozna wyłączyć placid 6 5.908 15.08.2014 01:56
Ostatni post: pawlacco
Procesy ntkrl i system.exe zbytnio obciążają procesor kondzio310 3 2.970 05.01.2014 17:33
Ostatni post: kondzio310
Procesy. - wyłączanie Mastereq46 1 1.929 26.10.2013 16:55
Ostatni post: thermalfake
Wysokie użycie CPU przez losowe procesy dizzydom 7 3.507 29.09.2013 11:34
Ostatni post: dizzydom
Windows Live Mail i podwójne foldery mrozilla 2 2.984 26.08.2012 10:36
Ostatni post: mrozilla
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.