Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Z dziwnych przyczyn mój komputer wariuje

 
Sourish
Nowy
Liczba postów: 8
Post: #12

RE: Z dziwnych przyczyn mój komputer wariuje


(26.10.2013 19:30)thermalfake napisał(a):  Koleś, nie trawię ludzi z podejściem roszczeniowym którzy chcą się ślizgać na czyjejś dupie za free. Nie pasuje to zadzwoń sobie po serwis na miejsce i wymagaj.
Więc albo zachowujesz się jak kulturalny człowiek albo dalej jak dzieciak ale już nie pod tym adresem. Już nie mówiąc o znaczeniu słowa "olany". Nikt nie zajął się problemem ? Nikt nie odpisywał w wątku ?
Kazałem dać -> process explorer - procesy przesortowane po kolumnie zużycia cpu malejąco. Ty wrzuciłeś zrzut z zupełnie innej kolumny. Po co mi informacje o wielkości pamięci jakie zżerają poszczególne procesy. Poza tym na zrzucie widać, że system jest niemal w zupełnym stanie bezczynności (idle system process ma 98%) więc procesor nie pracuje i jest to nic nie warty zrzut. Ty masz pokazać wtedy kiedy jego obciążenie wynosi ten zakres o którym pisałeś.

I jeszcze jedna uwaga - guzik "Odpisz" służy do cytowania innych już odpowiedzi i odpisywania na nie pisania postu.

Edit:

irocket wyraźnie napisał co masz dołączyć
Pokaż zrzuty z Konfiguracji systemu (start -> uruchom -> msconfig) z zakładki Usługi (po zaznaczeniu Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft) i z zakładki Uruchamianie (z rozwiniętym na ~25% szerokości Element startowy i ~75% Polecenie (producent na razie można zwęzić do minimum).

Jest jedna a gdzie druga ?

Na zrzucie ewidentnie zainstalowany jest pakiet GData internet security czyli antywirus plus zapora.




Użyłem słowa "kurwica/dupa" i już wylądowałem do grupy tych niekulturalnych...
Siedzę praktycznie cały bity dzień i szukam jakich kolwiek opcji/pomocy aby uporać się z
tym problemem... efekty moich starań są zerowe, jedyną nadzieją jesteście wy, i tu masz rację
chcecie mi pomóc a ja zachowuję się wobec was chamsko i jest mi strasznie głupio z tego powodu, w realnym życiu
jestem tak samo nielubianą postacią jak w internecie ale nie rozpisujmy się tu o moim nic
nie znaczącym życiu prywatnym które ogranicza się do siedzenia na komputerze.
przepraszam bardzo za moje dwa niemiłe posty, jest to już efekt zmęczenia tym wszystkim
więc mam nadzieję że przyjmiecie moje przeprosiny i zaczniemy od nowa...


RE: Z dziwnych przyczyn mój komputer wariuje





Cytat:Ode mnie jest jeszcze są takie pytania:
- zainstalowałeś SP1 lub jest zintegrowany z systemem ?
- system jest legalny a nie nie pobrany z torrentów ?
- zainstalowałeś poprawki ?
- jaką wersję sterownika graficznego zainstalowałeś ?


Mój komputer ogólnie jest złożonym gotowcem kupionym z mediamarkt
komputer miał zainsatlowany już przy pierwszym odpaleniu Windowsa7


a wersja sterownika to 9.18.13.623
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.10.2013 20:00 przez Sourish.)

26.10.2013 19:57

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Z dziwnych przyczyn mój komputer wariuje - Sourish - 26.10.2013 19:57
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.