Ankieta: Czy stworzenie systemu Midori to dobry pomysł?
Oczywiście. Świetny pomysł.
Nie. Ja tam wolę Windowsy.
Mi to obojętne. Mogę pracować na każdym systemie.
 
Odpowiedz

Midori - następca Windowsów

 
ihatebuffering
VIP

Liczba postów: 4.011
Post: #6

RE: Midori - następca Windowsów


Nie ma się co łudzić/marzyć. MS nie wypuści takiego systemu. Po pierwsze: zmiana nazwy swojego flagowego systemu z Windows na Midori, nie przyniosła by żadnych korzyści, a ogromne straty. Po 2: MS nie zrobi całkowicie nowego systemu, tylko będzie ciągle upiększał/ulepszał wcześniejsze jego wersje. Czemu? Odpowiedź jest prosta - zysk kasy, a nie strata kasy. Nowy system z nowym jądrem = brak programów, brak sterowników, duża ilość błędów na początku, nie wiadoma przyszłość, wady wychodzące wraz, z większą ilością sprzętu i sterów. To wszystko się równa = brak klientów = brak kasy = gwóźdź do trumny? Ja miałem nadzieję, że na Windows 7 pociągniemy dobre 8 lat - po co Nam Windows 8 dzisiaj? W tym czasie MS tworzy Windows 8, na nowym jądrze systemu, może mieć 0 kompatybilność wsteczną. System przeznaczony tylko i wyłącznie na nowe komputery (w kończy trzeba iść do przodu). W tym czasie MS wypuszcza darmowe bety, tworzy sterowniki do podstawowych urządzeń. Tworzy sam jakąś zaawansowaną grę (MS potrafi robić dobre gry), na której pokazuje dobrą wydajność nowego jądra itp. Ale to jest mój punkt widzenia, który jest nie wykonalny z powodu strat, które MS by sobie takim systemem narobił. To tyle Zadowolony A ankieta ma dziwne odpowiedzi...

28.09.2010 16:20

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Midori - następca Windowsów - Pemek - 23.09.2010, 10:38
RE: Midori - następca Windowsów - ihatebuffering - 28.09.2010 16:20
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
10 kultowych Windowsów Portator 6 2.899 11.11.2012 09:00
Ostatni post: Maxim128
Czy taki zestaw Windowsów jest legalny? pawelmmm 3 3.371 10.12.2011 10:01
Ostatni post: pawelmmm
Następca Visty uratuje honor Microsoftu? (felieton) lc0ne 19 5.532 28.08.2009 10:16
Ostatni post: Dzejkop
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.