Odpowiedz

Windows 7 RC vs Windows 7 RTM

 
Chamelleon
Młodszy user systemu

Liczba postów: 52
Post: #8

RE: Windows 7 RC vs Windows 7 RTM


RE: Windows 7 RC vs Windows 7 RTM
Wynik z 3D Mark Vantage identyczny jak na wersji RC oraz prawie identyczny jak na Viscie X64 - różnica zaledwie kilku punktów.

Tak więc wychodzi na to,że ogólnie nie ma różnic w RC a RTM poza kilkoma szczegułami.Ogólnie w większości aplikacji system jest wykrywany jako beta ale możliwe jest to przyczyną tego,że oficjalna wersja nie została jeszcze opublikowana.

RE: Windows 7 RC vs Windows 7 RTM
Log z SiW'a,który pokazuje,że z wersją jest wszystko OK oraz Lp tak samo jest poprawnie wykrywany i nie ma problemów z kompatybilnością z aplikacjami.
Zaznaczam również,że jest to wersja EN X64 a Lp dogrywałem ręcznie.

Tak więc co więcej mogę napisać "Veni, Vidi, Vici".System stoi stabilnie a cała kompilacja hadwarowa i softwarowa przyjęła się poprawnie.Na razie więcej błędów i uniedogodnień nie widzę.Jeśli się jeszcze z jakimś bublem spotkam to napiszę.W każdym razie mam nadzieję,że jest to mój ostatni post w tym temacie związany z doszukiwaniem się błędów.Zadowolony
Za to jeżeli spotka się z czymś co przeoczyłem koniecznie proszę zamieścić.
Tak więc życzę miłej instalacji nowego systemu i dobrej zabawy pry jego konfiguracji (mi ona zajęła zaledwie 5 godzin zanim doszedłem do stanu z poprzedniej wersji 7137).Zadowolony

P.S.
Jeszcze jedna mała wzmianka dla melomanów.W wersji RC jest dostrzegalne podniesienie zakresu wysokich oraz niskich tonów co jest dobrym aczkolwiek w przypadku dobrego sprzętu niepotrzebnym dodatkiem.Niestety ta sama funkcja w wersji RTM jest wręcz uciążliwa gdyż w moim przypadku (SB X-Fi Elite Pro oraz Logitech Z-5500) gdyż zakres wszelkich tonów jest tak podniesiony,że musiałem praktycznie o połowe zmniejszyć wartości fizycznie gdyż przy normalnych ustawieniach głośniki nie wyrabiały przy wysokich tonach (powyżej 50% mocy) a bas był tak drażniący,że zagłuszał połowę pozostałych dźwięków.

CPU - Intel Core 2 Q9550 4x 2.83GHZ
RAM - 4x 2GB OCZ DDR2
MB - DFI LanParty X48
Video - Gigabyte GeForce GTX 280
Sound - Creative SoundBlaster X-Fi Elite Pro
HDD - 4x Seagate 1TB
Power - 1000W

Jeśli pomogłem Ci swoją poradą poproszę o + . :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2009 17:36 przez Chamelleon.)

12.08.2009 16:31

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Windows 7 RC vs Windows 7 RTM - Skymad - 12.08.2009, 07:49
RE: Windows 7 RC vs Windows 7 RTM - slawektor - 12.08.2009, 09:13
RE: Windows 7 RC vs Windows 7 RTM - Skymad - 12.08.2009, 08:51
RE: Windows 7 RC vs Windows 7 RTM - Chamelleon - 12.08.2009 16:31
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.