Wątek zamknięty

Problem z wczytywaniem plików do przeglądarki Firefox

 
Ciastek77
Nowy

Liczba postów: 8
Post: #1
Tongue 

Problem z wczytywaniem plików do przeglądarki Firefox


Witam
Mam problem z Firefoxem. A konkretnie z wczytywaniem plików do przeglądarki z dysku kiedy przeglądarka jest już uruchomiona.

Po pierwsze podczas kiedy klikam na stronę html zapisaną na dysku twardym pojawiają się dwa komunikaty, jeden jest systemu, drugi programu firefox (pokazane w załączniku).

Po drugie zauważyłem, że nie chce się uruchomić druga sesja przeglądarki (czyli jeżeli jest uruchomiona przeglądarka i chciałbym np. uruchomić ponownie "nowego" firefoxa) to wyskakuje komunikat, że firefox jest już uruchomiony, ale nie odpowiada i jest prośba o zamknięcie wcześniejszej sesji.

Po trzecie kiedy firefox nie jest uruchomiony i kliknę na stronę html zapisaną na dysku to program uruchamia się, strona się też do niego ładuje, ale wyskakuje komunikat, że wystąpił problem z przesłaniem polecenia do programu, a okno programu jest zminimalizowane.

Wcześniej wszystko działało prawidłowo, nie było żadnych problemów. Dopiero po zainstalowaniu dodatku do firefoxa - "minimize to tray plus" zaczęły się problemy.
Dodatek odinstalowałem, wielokrotnie próbowałem przywrócić poprzednie ustawienia poprzez przywracanie poprzednich ustawień systemu, odinstalowywania firefoxa i ponownej jego instalacji, odbudowywanie powiązań plików, ale problem nie znika.
Walczę z tym problemem już od 2 miesięcy (w wolnych chwilach) i nic nie pomaga.
Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem systemu, ale podejrzewam, że dodatek pozmieniał pewnie coś w rejestrze. Jednak nie czuję się na siłach aby grzebać w nim po omacku.
Temat poruszałem już na kilku forach w tym na forum firefoxa, ale nikt nie potrafił pomóc, więc próbuję tutaj.
Posiadam Windows 7 Ultimate x64 OEM.
Po woli tracę nadzieję, że da się to zrobić bez ponownej instalacji systemu, problem w tym, że nie mam płytki instalacyjnej. Jeżeli któryś z forumowiczów wie jak można to naprawić bez ponownej instalacji systemu to bardzo proszę o pomoc.


Załączone pliki Miniatury
   

10.09.2010 19:27

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problem z wczytywaniem plików do przeglądarki Firefox - Ciastek77 - 10.09.2010 19:27
RE: Problem z FireFoxem - Anubis - 11.09.2010, 09:50
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Mozilla Firefox - brak suwaka bocznego i dolnego Damians87 0 2.341 23.05.2015 10:54
Ostatni post: Damians87
Problem drukowanie plików według nazw alfabetycznyych Office2013 pod W7 mruk 2 1.370 06.02.2015 23:26
Ostatni post: mruk
Przypisanie linków z jednej strony do konkretnej przeglądarki peciaq 5 2.449 08.02.2014 03:08
Ostatni post: thermalfake
Wszystkie przeglądarki nie działają jeskunio 3 2.418 28.01.2014 21:37
Ostatni post: irocket
Wieszanie się przeglądarki - Chrome i Mozilla przy większej ilości otwartych kart lolek112 2 2.217 01.12.2013 22:39
Ostatni post: thermalfake
Problem z usuwaniem plików WAV djgspee 1 1.477 27.06.2013 11:59
Ostatni post: peciaq
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.