Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Power4Gear konfiguracja/substytut (rozwiązany)

 
rafffek
Nowy
Liczba postów: 8
Post: #1
Lightbulb 

Power4Gear konfiguracja/substytut (rozwiązany)


Witam.
Działam na systemie Win 7 x32 Home premium, laptop Asus model k50ab. Otóż sprawa wygląda następująco, korzystam z najnowszej dostępnej wersji Power4gear Hybrid dostępnej ze strony Asusa. Pomimo tego podczas podłączania komputera do sieci w czasie, gdy pracuje na baterii następuje freez ekranu i już więcej nic nie mogę zrobić aż do ponownego uruchomienia lapka. Działałem wcześniej na takiej wersji, tego programu, jaką otrzymałem wraz z płytką na której są wszystkie stery. Jednakże tamta wersja nie pozwalała mi na konfigurację wszystkich parametrów, gdyż główne okno programu nie otwierało się.
Power4Gear konfiguracja/substytut (rozwiązany)
Czy jest jakiś inny dobry program, który pomógłby mi w sposób dostatecznie zaawansowany skonfigurować plany zasilania bez fundowania sobie atrakcji takich jak gear? Jeśli istnieje jednak rozwiązanie odnośnie tego programu, również byłbym usatysfakcjonowany ze względu na rozbudowane plany zdarzeń w określonych przypadkach.

A teraz mały bonus, problem z tych rodzaju drobniejszych.
Mając jedynie na lapku zainstalowany soft otrzymany fabrycznie te wszystkie Utility i inny syf. Powyłączałem w planach zasilania jakiekolwiek hibernowanie i uśpienie podczas podłączenia laptopa do sieci. Jedyna atrakcja jaką zostawiłem to wyłączenie ekranu. Otóż owszem ekran fajnie wyłącza się po zamknięciu pokrywy, ale jak zostawię go na jakiś czas i otworzę znowu pokrywę to choćbym jak machał myszką to i tak nie zobaczę znowu pulpitu XP(dźwięki systemowe są w tym stanie słyszalne). Być może muszę nacisnąć jakąś kombinację funkcyjną? Ale w tym przypadku nie działa funkcja Fn+F&(czyli lcd On i Off). Dokonuję wtedy uśpienia lapka i jego ponowne obudzenie.

Za udzieloną pomoc z góry dziękuję
i czekam na propozycje.

EDIT1: freez następuje podczas zmiany procesora graficznego, karta graficzna Radeon 4570 series 512MB,
stery oczywiście zaktualizowałem na najnowsze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.09.2010 19:59 przez rafffek.)

08.09.2010 18:27

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Power4Gear konfiguracja/substytut (rozwiązany) - rafffek - 08.09.2010 18:27
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany konfiguracja pulipitu zdalnego Vorelith 10 5.298 20.03.2016 22:17
Ostatni post: Vorelith
Problem z konfiguracją aktualizacji, zapętlanie procesu Rejczel 6 3.688 02.03.2016 03:36
Ostatni post: Rejczel
Konfiguracja Win 7 - kopie zapasowe Delwin 0 1.197 19.01.2016 16:15
Ostatni post: Delwin
Konfiguracja drukarki dla wszystkich użytkowników batu1980 1 4.592 28.09.2015 15:07
Ostatni post: kathyboo
Konfiguracja karty dźwiękowej. Vorelith 0 2.389 07.05.2015 16:06
Ostatni post: Vorelith
Konfiguracja lokalizacji komputera w sieci bogumil00 1 1.433 05.04.2015 13:55
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.