Odpowiedz

RunDLL error - brak "winmhc32.rom"

 
lepakkomies
Nowy

Liczba postów: 6
Post: #4

RE: RunDLL error - brak "winmhc32.rom"


Dziękuję za odpowiedzi - niestety odpisuję dopiero teraz, gdyż byłam przez ten czas można powiedzieć "poza zasięgiem" Cwaniak

Ale do rzeczy... Problem niestety nie daje o sobie zapomnieć i jest nadal tak jak było, tzn. po uruchomieniu systemu uruchamia się wiadomy komunikat...

Niestety nie mam możliwości skorzystania z dysku startowego, a już tym bardziej o całkowitym formacie nie ma mowy (przynajmniej na razie)... Dlatego jeśli jest taka możliwość wolałabym pozbyć się problemu nie korzystając z tak drastycznego rozwiązania Cwaniak

Natomiast zastosowałam się do rady GaryFisher tj. uruchomiłam komendę msconfig i weszłam w zakładkę 'uruchamianie'. Oto co ukazało się moim oczom:
RE: RunDLL error - brak "winmhc32.rom" RE: RunDLL error - brak "winmhc32.rom"
W Google nazwa MSSMSGS jest przypisywana trojanowi :-/ Zatem podkusiło mnie, żeby zeskanować system programem Malwarebytes' Anti Malware, który jak nigdy nic nie wykrywał, tak tym razem znalazł (zresztą jako jedyny) zarażony klucz i wartość rejestru:
RE: RunDLL error - brak "winmhc32.rom"
Nie podjęłam się wówczas usunięcia tego czegoś (nie chciałam pochopnie usuwać czegoś czego nawet nie jestem pewna i uniknąć sytuacji, o której pisałam, jaka była z Avirą) i niestety kiedy później przeskanowałam system jeszcze raz, program przestał w ogóle widzieć te dwie infekcje (nie wiem czy to kwestia aktualizacji bazy? Zakłopotany ), poza tym inne programy anty (Avira AntiVir Personal - Free Antivirus, oraz Emsisoft Emergency Kit - w wersji USB bez instalki) również po dziś dzień nie widzą nic niepokojącego, wg nich system jest zupełnie czysty :-/ I że się tak wyrażę, jestem w wobec tego w dużej kropce...
Czy ktoś mógłby mi podsunąć pomysł, co zrobić, żeby się tego problemu pozbyć (poza wykluczonym formatem)?

Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2010 15:37 przez lepakkomies.)

11.08.2010 15:34

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: RunDLL error - brak "winmhc32.rom" - lepakkomies - 11.08.2010 15:34
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
RunDLL error winhnu32.rom WiiZy 1 2.284 12.07.2011 22:53
Ostatni post: dziki314
Run DLL error - brak "winvyq32.rom" faktorio 4 2.657 26.06.2010 22:11
Ostatni post: ihatebuffering
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.