Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Automatyczne masowe ustawianie Zabezpieczeń plików, folderów i podfolderów (rozwiązany)

 
Spyke
Nowy
Liczba postów: 8
Post: #1
Lightbulb 

Automatyczne masowe ustawianie Zabezpieczeń plików, folderów i podfolderów (rozwiązany)


Witam.. (jak umieściłem w złym dziale, to na prawdę przepraszam i po proszę o przeniesienie!)

Oczywiście jestem tutaj nowy, ponieważ zarejestrowałem się na tym forum tylko po to, aby znaleźć pomoc dotyczącą mojego problemu, którego zapewne nikt nie opisał.. Od razy mówię, że szukałem dosłownie 3godziny, ale wszyscy mają bardzo podobny, aczkolwiek inny problem od mojego...

Przechodząc do problemu: Pewnego głupiego wieczoru postanowiłem, zważywszy na to, że moja rodzina już mnie denerwuje wchodząc na mój komputer i psując mi wszystko na nim, stwierdziłem, że nie mam zamiaru dłużej tego znosić i założę konto Gościa bez hasła i moje z hasłem.. myślałem, że to wystarczy i gość nie będzie miał wglądu do moich plików... a jednak miał.. więc postanowiłem założyć na próbę takie zabezpieczenie, że gość nie będzie miał prawa dostępu do plików administratora.. no i tak zrobiłem.. wszedłem we właściwości tego folderu co go wziąłem na próbę i ustawiłem tam w zabezpieczeniach coś takiego, że Gość nie będzie miał uprawnień do przeglądania tego folderu.. no i wszystko ładnie potwierdziłem, zapisałem i po zrestartowaniu komputera wszedłem na profil Gościa i rzeczywiście- z Gościa nie dało się wejść do tego folderu (w którym z resztą mam masę ważnych plików potrzebnych mi do tworzenia filmów!!). Następnie cały ucieszony wszedłem na mój profil i spróbowałem wejść w ten folder.. oczywiście co się stało?! nic! nie dało się do otworzyć...

Zacząłem kombinować z tą zakładką we właściwościach ''zabezpieczenia'' i rzecz jasna się stała, odblokowałem dostęp do folderu.. ale wchodząc dalej NIE DAŁO SIĘ włączyć żadnych plików i folderów jak w przypadku tego głównego... no więc zrobiłem podobnie jak w przypadku tego pierwszego folderu i tak odblokowałem ręcznie parę plików i folderów.. lecz mam ich tam około 2,500... i nie będę z każdym tak robił, bo to by mi zajęło pracując non stop tydzień..!

Próbowałem ustawić te uprawnienia dla mojego konta do wszystkich plików, folderów i podfolderów w zabezpieczeniach tego głównego folderu, ale oczywiście się nie dało! bo każdy plik wymaga dostępu.. [jak system próbuje ustawić te ustawienia to przy każdym pliku wyskakuje mi coś takiego ''Wystąpił błąd podczas stosowania informacji o zabezpieczeniach do: I TUTAJ NAZWA PLIKU'' i na dole ''Odmowa dostępu''

Z tego wszystkiego wynika, że muszę każdy plik z osobna odblokować..

BARDZO PRZEPRASZAM ZA TEN WIELKI TEKST... serdecznie proszę o pomoc! szukałem długo, próbowałem zadziałać jakimiś programami do odblokowywania itd. ale wszystkie działają tylko jak ten ''Unlocker'' który tylko odblokowuje dany folder czy plik, który jest blokowany przez jakiś proces.


proszę o pomoc!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2010 00:24 przez Spyke.)

25.06.2010 22:17

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Automatyczne masowe ustawianie Zabezpieczeń plików, folderów i podfolderów (rozwiązany) - Spyke - 25.06.2010 22:17
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Harmonogram zadań - ładowanie folderów BlackHawkZ 0 3.008 17.08.2020 07:25
Ostatni post: BlackHawkZ
Automatyczne POPRAWNE zamknięcie aplikacji przed wyłaczeniem systemu oleevier 0 1.233 05.03.2016 21:38
Ostatni post: oleevier
Rozwiązany Jak ustawić automatyczne logowanie do systemu? JanuszQ 1 1.456 01.02.2016 12:39
Ostatni post: dyzio2
Rozwiązany brak folderow w oknie nawigacji cinicz 2 1.779 09.01.2016 16:31
Ostatni post: cinicz
Komunikat w centrum akcji o centrum zabezpieczeń tomn95 6 2.066 21.11.2015 20:01
Ostatni post: tomn95
Jak odwrócić proces automatycznego scalenia folderów Hermit 2 2.100 05.10.2015 02:21
Ostatni post: Hermit
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.