Wątek zamknięty

Firefox, Chrome i IE działają różnie, wolno i szybko

 
Bekon
Wdrażany

Liczba postów: 30
Post: #37

RE: FF chrome i IE nie otwieraja jednej strony inne działają różnie wolno i szybko


(30.06.2010 02:13)bodziulla napisał(a):  Kurka Bekon. Wiesz co nie wiem gdzie może leżeć przyczyna. Wszystko masz jak trzeba. Ja osobiście poszedłbym na przeprosiny do kompa i zrobiłbym formatZadowolony. Wiem, że chcesz znaleźć przyczynę, ale niekiedy nie warto się bazgrać. A przynajmniej teraz nie użyjesz ImgBurn. Taka moja refleksjaZacieszacz
Niebawem będzie moja porada na temat systemów wirtualnych to potem możesz testować ile się daUśmiechnięty.
Pzdr

Tak chyba jednak Się zdecyduje ale problem w tym gdzie ja zrobię backup danych przynajmniej tych których jestem pewny, poza tym to udostępniam neta jeśli wina leży na 2 kompie to wszytko nie ma sensu. 2 formaty tak znowu cały dzień na konfiguracje chociaż przyznam że jeden system dzięki konserwacji i dbaniu o kompa miałem bez format 6 lat i zero problemów może w końcu należy mu się "świeży system" . Co do virtualbox to zgoda jak dla mnie super program, chociażby, ze względu na korzystanie z Linux nie jestem fanem ale ma jeden plus który bardzo mi na rękę a którego nie udało mi się emulować w Windowsie co niestety w nowej odsłonie nadal zostało nie zmienione. Mianowicie brak możliwości nazwania plików i folderów z każdym znakiem na klawiaturze np. tak > D3V!L , m@258-?45 i tak dalej każdy zrozumiał w linux to możliwe i bardzo praktyczne... Ach a co do imageburn to bardzo dobry program tylko że o zawartości takich dodatków za free jak ASK innych firm powinni informować a najlepiej zakazać tego dziadostwa, bo jest wiele programów które niestety mają to samo w instalatorze i w pośpiechu można niestety kliknąć NEXT> o sekundę za szybko a za kolejne 3 mieć już niezły bałagan.

(30.06.2010 15:39)ihatebuffering napisał(a):  Bekon a próbowałeś zaktualizować sterowniki przez drivermaxa ? Do sieciówki i nie tylko, te do chipsetu są bardzo ważne, a te co system dobiera i te z oryginalnej płyty nie są najnowsze. Tutaj masz poradę co i jak z Drivermaxem, Drivermax porada. Jeśli już ktoś to pisał to sory.

Nie nie próbowałem, ale dla własnego spokoju sprawdzę i powiem o efektach no a format może za kilka dni potrzebuje płyt i nie przepraszaj ihatebuffering próbujesz pomóc doceniam to i dziękuję, nawet jeśli powtórzył byś kogoś innego temat ma już kilka stron nie warto wracać do przeszłości .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2010 19:52 przez Bekon.)

30.06.2010 19:24

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: FF chrome i IE nie otwieraja jednej strony inne działają różnie wolno i szybko - Bekon - 30.06.2010 19:24
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Google chrome - yahoo wyszukiwarka ibox 2 1.539 07.03.2014 08:07
Ostatni post: ibox
Wyszukiwarka Incredibar w Chrome soon44 25 6.654 27.01.2013 20:11
Ostatni post: Waves97
Dziwne śmieci w tymczasowych plikach Chrome faktorio 3 3.862 02.11.2011 11:59
Ostatni post: faktorio
Nie działają programy korzystające z internetu. Uszkodzony Windows Update dominik810 13 4.901 17.08.2009 20:57
Ostatni post: dominik810
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.