Wątek zamknięty

ESL AEQ & Ventrillo 2.1.4 nie działa?

 
Lalik
VIP

Liczba postów: 1.763
Post: #2

RE: ESL AEQ & Ventrillo 2.1.4 nie działa?


Przede wszystkim to zacznij od tego żeby starsze aplikacje instalować w trybie zgodności, czyli klikasz na pliku instalacyjnym myszą dajesz właściwości, przechodzisz na kartę zgodność i wybierasz starszy system np Vista lub XP, dodatkowo zaznacz ptaszka przy uruchom jako administrator. Myślę że takie instalacje chociaż część twoich problemów powinny rozwiązać. Co do systemu masz system 32 bitowy, i tym samym takie aplikacje musisz na nim instalować. Co do samego komputera nie znam jego parametrów, ale w moim mniemaniu instalacja na nowym komputerze XP jest czystą głupotą (pominę już fakt, że czasem jest to po prostu niemożliwe). Więc co do samej instalacji, jak na razie odradzam spróbuj prawidłowo po instalować programy i wtedy się przekonasz czy będą działać. Większość działa bez problemów. Kolejna kwestia to twoja pisownia, staraj się posty pisać zgodnie z zasadami polskiej pisowni i wykasuj te kropki, używamy przecinków i kropek pojedynczych, ponieważ w innym wypadku twój wątek zostanie usunięty do kosza.

Ja nie wiem co napisać, Turbo-Dymo-Men by wiedział ;)
Pomogłam? Kliknij...... Pomógł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2010 12:40 przez Lalik.)

31.03.2010 12:38

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: ESL AEQ & Ventrillo 2.1.4 nie działa? - Lalik - 31.03.2010 12:38
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Samoczynne wyciszanie się mikrofonu podczas rozmowy na skype, ts3, ventrillo itd. Xinum 1 9.368 08.07.2013 02:51
Ostatni post: peciaq
Ventrillo 2.1.4. opóźnienie Popiolek 1 2.303 26.11.2010 20:19
Ostatni post: Moriemo
Przyciszanie muzyki ventrillo,teamspeak. Stiffler 2 3.724 28.10.2010 15:11
Ostatni post: tmkk17
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.