Wątek zamknięty

Problem po recovery w Toschiba Satelite po instalacji mam Viste w jezyku USA

 
Shark
Wdrażany
Liczba postów: 16
Post: #1

Problem po recovery w Toschiba Satelite po instalacji mam Viste w jezyku USA


Witam wszystkich


Padl mi system Vista na laptopie Toschiba Satelite, problem byl powazny, gdyz zadne naprawy systemu nie pomagaly do tego okazalo sie ze druga partycja I miala uszkodzone sektory wiec postanowilem juz nie ratowac systemu, gdyz nie byl az tak wazny, a jedynie ratowac dysk i wszystko od nowa wgrac...
postawic new system Vista home basic z formatem...

Gdy szukalem recovery w Toschiba Satelite - Visty to go nie bylo w opcjach przed startem systemu "F8"

jedyne co bylo to tak jak na tym screenie pozyczony:

Problem po recovery w Toschiba Satelite po instalacji mam Viste w jezyku USA


przetestowalem RAM i jeszcze 2 inne opcje jednak nie trafilem na opcje wgrania od nowa systemu tym bardziej na "Recovery"

wiec uzylem power "0" i wszystko ladnie poszlo wystartowal recovery z mysla ze bedzie PL jezyk, gdy dojde do etapu instalacji systemu Vista PL ;///, a tu lipa przy samym koncu brak wyboru jezyka systemu, a tylko PL klawiature moglem ruszyc ;/ i o to takim sposobem mam swiezy system Vista, lecz w wersji US ;/// - komputer kupiony byl w PL sklepie...

poza tym mialem wczesniej 2 partycje C / i a teraz po formacie zrobilem jedna partycje C po "i" zostal tylko dym... ale wazne dysk naprawiony,

a tak obecnie wyglada moj dysk w wersji "Vista Toschiba" co do partycji...


Problem po recovery w Toschiba Satelite po instalacji mam Viste w jezyku USA



Moje pytania:

co mam teraz zrobic (poza dogrywaniem pakietu jezykowego PL), aby odzyskac system jak wczesniej w wersji PL
i oczywiscie, aby dzialal na legalu z PL z kodem z naklejki??

Moze istnieje jakis kod/komenda w CMD, ktory wlacza, uruchamia opcje Konfiguracji rozruchu recovery w wersji .PL Vista po wejsciu w "F8"?

Dodam, ze new wersja w US pracuje ladnie w Vista Home Basic... ktora byla na recovery po wejsciu w opcje "0" + power laptopa.


Pozdrawiam i za kazda pomoc z gory dziekuje!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.02.2016 02:00 przez Shark.)

12.02.2016 02:22

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problem po recovery w Toschiba Satelite po instalacji mam Viste w jezyku USA - Shark - 12.02.2016 02:22
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Acer Aspire E1-571 : Problem po instalacji systemu BLADE 0 2.357 05.04.2017 06:56
Ostatni post: BLADE
Recovery Lenovo Z50-70 Windows 10 Niemczol 10 3.216 29.10.2016 23:24
Ostatni post: thermalfake
Problem z recovery na tablecie aro.cfc 0 882 29.01.2016 19:15
Ostatni post: aro.cfc
Problem z bootowaniem z CD/DVD podczas instalacji Windows XP Bartek2722 3 5.899 21.09.2012 18:53
Ostatni post: thermalfake
Problem instalacji XP z pendrive grigorji 1 3.017 31.03.2012 07:18
Ostatni post: Portator
Jak rozwiązać problem z wykrywaniem sieci po instalacji Realtek RTL8188CU Wireless Mikel. 4 8.625 22.01.2012 20:16
Ostatni post: Mikel.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.