Wątek zamknięty

Złośliwy wirus, ustawiający foldery na `tylko do odczytu` i tego fatalne skutki.

 
Illidan
Ekspert

Liczba postów: 1.024
Post: #12

RE: Złośliwy wirus, ustawiający foldery na `tylko do odczytu` i tego fatalne skutki.


System masz czysty.Może na razie zaniechaj tych formatów,bo nic to nie da.Na razie po instalacji systemu uaktualnij go,doinstaluj wszystkie łatki.To raczej nie wirus,tylko problem systemu że uprawnień nie możesz zmienić.Druga rzecz,ty chcesz zmienić uprawnienia dyskowi systemowemu,on się broni przed tym,tak ma właśnie system by ktoś po prostu przez taką zabawę nie nabruździł.Druga sprawa,zmień uprawnienia jakiemuś innemu folderowi,np. z moich dokumentów na próbę.Ja dokładnie nie widze jaki masz problem,bo do dysku C masz pełny dostęp jako Administratorzy,więc twoje konto jako administrator nie musi mieć jeszcze osobnego dostępu przydzielonego indywidualnie bo jako admin już masz.Także co do oznaczenia zaraz na początku filmu tego kwadratu "Tylko do odczytu" we właściwościach to normalne,tak jest to zaznaczone .
podsumowując.Masz jakieś realne problemy z systemem,coś nie działa poza tym,nie idzie zapisywać plików,edytować itp?
Nie wiem w czym rzecz,ale tu nie ma żadnego wirusa i w zasadzie problemu.Szkoda że jestem na Ubuntu,bo bym Ci pokazał jak ja mam od razu filmikiem czy zdjęciami.


19.01.2016 08:06

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Złośliwy wirus, ustawiający foldery na `tylko do odczytu` i tego fatalne skutki. - Illidan - 19.01.2016 08:06
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wirus - jak się go pozbyć? pecik95 7 2.457 08.10.2016 18:41
Ostatni post: Illidan
proszę o sprawdzenie logów //wirus win32 malware gen marta13 1 1.588 25.11.2015 03:11
Ostatni post: Illidan
Yahoo! wirus/szkodnik + OTL/Extras MalwBu 1 1.701 16.08.2015 13:47
Ostatni post: Illidan
Resetowanie komputera - wirus Brontok wuenwu 35 7.993 06.04.2015 00:07
Ostatni post: Illidan
Komputer się resetuje przy próbie pobrania programu; wirus brontok draco12qw 10 7.596 07.07.2013 01:56
Ostatni post: Illidan
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.