Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Problem z "explorer.exe" czarny ekran z kursorem po włączeniu komputera

 
SGS3N
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #1

Problem z "explorer.exe" czarny ekran z kursorem po włączeniu komputera


Witam, jestem nowy na tym forum, więc jak do złego tematu wrzuciłem post to prosiłbym o przeniesienie.
Problem tkwi u mnie z (tak przeczuwam) explorer.exe , otóż kiedyś przeczyściłem kompa CCleanerem i nieco poszperałem w w msconfig/rozruch , i z jednego poradnika na youtube poszperałem w edytorze rejestru. Bodajże na następny dzień uruchomiłem kompa i zaraz po napisie "Zapraszamy" pojawiło się czarne tło z kursorem... pulpit pojawił się po minucie lub dwóch. Po paru dniach mnie to wkurzało więc popatrzyłem tu trochę na forum i nic nie pomogło. Jedynie co przyspieszyło pojawienie się pulpitu to w Menadżerze Zadań zakończenie procesu i uruchomienie ponowne Explorer.exe , tylko że robienie tego co włączenie kompa robi się uciążliwe i dlatego zwracam się do was! Prosiłbym was o pomoc, chciałbym żeby system się uruchamiał normalnie jak tydzień temu.

Dodam też że dziś postawiłem na nowo system i problem nie zniknął...
W rejestrze "Shell" posiada (typ:REG_SZ dane:explorer.exe)
Uruchamiałem kompa w trybie awaryjnym i czarnego tła nie było, także używałem komendy: sfc /scannow , ale nie pomogło.
Czyściłem kompa i skanowałem programami: adwcleanerem, Malwarebytes Anti-Malware, CCleaner (Nic nie pomogło)
Zostało mi tylko zwrócić się do was! Prosiłbym też o proste odpowiedzi jestem trochę zielony w tych tematach. Liczę na odpowiedź!

Mój system: Win Home Prem 7 64-bit

22.07.2015 18:30

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problem z "explorer.exe" czarny ekran z kursorem po włączeniu komputera - SGS3N - 22.07.2015 18:30
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
problem Internet Explorer 11 sojer 3 774 15.12.2019 21:46
Ostatni post: eryk93
punkt przywracania komputera - problem sojer 3 1.180 15.04.2019 19:43
Ostatni post: LadyInBlue
2 monitory czarny kwadrat bialywsrh 0 2.871 21.03.2018 13:38
Ostatni post: bialywsrh
Długi czas uruchamiania systemu, czarny ekran. Ryan97 7 3.565 31.12.2016 03:09
Ostatni post: Ryan97
Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. Czarny ekran motylski 6 2.754 23.09.2016 13:06
Ostatni post: motylski
Windows Media Player nie chce się włączyć po ponownym włączeniu funkcji mazanm 0 1.210 15.08.2016 23:27
Ostatni post: mazanm
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.