Odpowiedz

Komputer zwalnia po pewnym czasie i użycie CPU wzrasta do 100%

 
marekss1v2
Nowy
Liczba postów: 5
Post: #1

Komputer zwalnia po pewnym czasie i użycie CPU wzrasta do 100%


Witam,
Mam problem z komputerem. Od kilku dni zaczęło mi się coś dziać po chwili pracy na laptopie. Jak go uruchomię, niekoniecznie muszę go od nowa uruchamiać, ale mogę go też z hibernacji wybudzić, to działa normalnie. Ale po pewnym czasie zaczyna strasznie mulić. Nie zacina się całkowicie, ale działa dość wolno. Nie mówiąc juz o przeglądaniu internetu, bo wtedy to nawet przeglądarka nie wyrabia. Jak w tym czasie otworzyłem menadżer zadań i zobaczyłem na wydajność to CPU miał użycie od 80-100%. i nie schodziło poniżej.

Wtedy najlepszym rozwiązaniem było zamknąć pokrywę, poczekać, żeby przeszedł w tryb wstrzymania. Potem po chwili można go już uruchomić i działa normalnie. Oczywiście do czasu.

Zrobiłem testy OTL, ale nie mogę chyba dodać plików do wpisu. Proszę o pomoc, co mam z tym zrobić. Z góry mówię, że nie jest zawirusowany ani nie jest nauruchamiane mnóstwo aplikacji.

Pozdrawiam i czekam na pomoc.
Notatka została dodana 16.07.2015 12:46. Ostatnia edycja dokonana 16.07.2015 12:46 przez LadyInBlue:

Przeniosłam do odpowiedniego działu.

16.07.2015 11:14

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Komputer zwalnia po pewnym czasie i użycie CPU wzrasta do 100% - marekss1v2 - 16.07.2015 11:14
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.